Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Hestia Hotel Laulasmaa Spa

20.00 - 50.00
Müügil Hestia Hotel Laulasmaa Spa kinkekaardid väärtusega 20, 35 ja 50 € Kinkekaardi kehtivusaeg 6 kuud.

Hestia Hotel Laulasmaa Spa asub vaid 35 km ja 30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

Hestia Hotel Laulasmaa Spa ja konverentsihotellis leiad suurepäraseid võimalusi pisut linnakärast eemal puhata. Siin on männikohin ja meremühin, tervistavad spaahoolitsused, lõõgastavad saunad, erinevad basseinid, mõnusad maitsed ning imeilus liivarand koos rannaroosidega.

Kaunis loodus, rohkete võimalustega spa hotell, vee- ja saunakeskus, ilu- ja spaakeskus, restoran Wicca ja kohvik Kohwicca ning konverentsikeskus pakuvad parimaid lahendusi puhkuseks, romantikaks, perega koosolemiseks ja erinevate ürituste korraldamiseks.

Spaa hoolitsustes kasutame Prantsuse sarja Phytomer, mis on välja arendanud uued hooldusmeetodid mere parimate võimaluste rakendamiseks ilu ja heaolu teenistusse. Meie hoolitsuste nimekirjast ei puudu ka tõeline spaa klassika – soolakamber, erinevad vannid, lõõgastavad massaažid, parafin-osokeriitravi – võimalused Laulasmaa Merelises Spaas on lõputud.
Hestia Hotel Laulasmaa Spa vee- ja saunakeskuse suurus on enam kui 1000m2, kuhu kuuluvad 6 tavapärasest soojema veega päikeseküllast basseini, millest avaneb vaade kaunile männimetsale, Ihu ja vaimu harimiseks ning puhastamiseks on 6 väga erinevat sauna. Merevaatega tornisaunas lisandub leilile silmapiirilt hunnitut merelist silmailu.

Kauni merevaatega a la carte restoran Wicca hurmab hõrgutavate roogadega, milles on tunda peakokk Angelica Udekülli tähelepanu. Restoran on mitmendat aastat järjest jõudnud 50 Eesti parima restorani hulka.

Kontakt:
Puhkekodu 4, Laulasmaa küla
Keila vald 76702 Harjumaa
Hotelli administraator +372 687 0800
Veekeskuse administraator +372 687 0830
Spaa administraator +372 687 0877
Müügiosakond   +372 687 0888
E-post: sales@laulasmaa.ee
E-post: booking@laulasmaa.ee

Sündmuse koduleht: http://www.laulasmaa.ee

Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Elamuse pakkuja
Baltic Beach Holding OÜ
Puhkekodu 4 Laulasmaa küla, Keila vald 76702 Harjumaa
6870800
info@laulasmaa.ee