Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Laitse Rally Park / KINKEKAART

25.00 - 100.00
Veeda isaga aeg täis põnevust ja adrenaliini! Elamust ja rõõmu igale vanusele.
LaitseRallyPargi kinkekaardid väärtusega 25, 50, 100 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 12 kuud.


LaitseRallyPark on autoalane teemapark, mis asub kõigest 30-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Kogu kompleks asetseb 28ha suurusel maa-alal, millel paiknevad kõikvõimalikud atraktsioonid tegelemaks autode ja liiklusega. LaitseRallyPark pakub meelelahutust kõikidele autohuvilistele, nii lastele kui täiskasvanutele, tänavaliiklejatele ja autosportlastele.

TUNNE END TÕELISE RALLIPILOODINA...
Proovi võidusõitu kõige ehedamal moel meie 2,3km pikkusel asfalt- ja kruusakattega paarisrajal. Võimalik on sõita BMW, Lada ralliauto või oma autoga - vali endale meelepärane ja rada on Sinu!
Väiksematele seltskondadele korraldame võidusõite 2 ralliautot korraga rajal, suuremad grupid saavad sõita rallisprindi formaadis, kuni 5 autot rajal.

TESTI TIPPTASEMEL HOBIKARDIRADA...
Kas tahaksid sõita kardirajal, mis on projekteeritud maailmas tunnustatud F1 radade disaineri poolt? Meie 600m kardirada on avatud aastaringselt ja iga ilmaga - isegi siis, kui väljas sajab vihma või lörtsi, lund või rahet - mida raskemad ilmaolud, seda põnevam! Suvekartidel on lisana kaaluboksid, tänu millele saad nautida võrdset võiduajamist kuni 12 sõitjat korraga rajal!

VAHEPALAKS VÄIKE VIGUR...
Kui soovid võidusõidu asemel kogeda midagi rohkem seikluslikku kui ralli- või kardisõit, saad enda võimed proovile panna trikiauto roolis ja maastikurajal.
Trikiauto rooli paremale keerates pööravad rattad vasakule. Väga lõbus ajaviide, mis on veelgi naljakam, kui jälgida, kuidas teised sellega sõidavad. Off-road rada kujutab endast erinevaid takistusi nagu palgid, kalded ja mäed, mida UAZ autoga ületada tuleb! Tõsine väljakutse, aga milline suurepärane tunne, kui selle tehtud saad!

KAS MÄLETAD, KUIDAS SÕIDETI SIIS...?
LaitseRallyPark`ist leiad ühe eksklusiivseima vanaautode kollektsiooni, mille kõik liikmed on sõidukorras. Autosid rendime välja koos juhiga pulmasõitudeks ja teemapidudeks. Vanu NL-aegseid autosid saab rentida ka isiklikuks otstarbeks, kui tekib soov pisut nostalgitseda ja Eestimaale ise tiir peale teha!

VIIME RALLISÕIDU ELAMUSE TÄIESTI UUELE TASEMELE...!
Ise ralliautot juhtida on üks asi, istuda aga professionaalse rallipiloodi kõrvale, hoopis teine tase!
Eelistad sõitu vanas Lada ralliautos või nautida co drive sõitu driftiautoga - valik on Sinu!

LASTEALA OOTAB TEID KOGU PEREGA!
LaitseRallyPark pole ainult suurtele lastele, vaid meil on suur heameel siin tervitada ka kõiki väiksemaid lapsi! Peredele mõeldud lasteala koosneb liikluslinnakust, kus on võimalik sõita elektriautode, pedaalkartide, Jeep`ide ja jalgratastega ning mängudemajast, milles erinevad teematoad nagu Lego nurk, kino, rallisimulaator jne. Siin on ühtlasi hariv kui lõbus nii väikestel kui suurtel – ideaalne võimalus läbi mängu õpetada ja õppida liiklema!

TÖÖ EI PEA OLEMA PELGALT KOHUSTUS...
Ettevõtetele on meil mitmeid seminariruume, vastavalt soovidele ja koosoleku iseloomule. Peale töist seminari on nii vabastav minna rajale rallitama või proovida kätt trikiauto roolis! Kes soovivad lõõgastuda, saavad seda teha meie hubastes saunaga puhkemajades. Siin on olemas kõik võimalused ideaalseks puhkuseks, ärikohtumiseks või firmapeoks!

Toreda rallisõidu saad kinkida ka kinkekaardina mõne tähtpäeva puhul!

https://vimeo.com/84218761

NB! Kardisõit sügis/talvisel hooajal pikkusele alates 140 cm.

Palume sõidud eelnevalt broneerida Tel. +372 671 6067.
Sündmuste koduleht: http://www.laitserallypark.ee

Sündmuse koduleht: http://www.laitserallypark.ee

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused