Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

GODOT'D OODATES

12.50 - 20.50

Hea klient,

Olles tekkinud olukorda põhjalikult analüüsinud teatrisiseselt, pidanud nõu EV Kultuuriministeeriumi esindajaga, on SA Theatrumi nõukogu ja juhatus otsustanud: koroonaviiruse pandeemiast tingitud eriolukorra – ja sellest ajendatud üleriiklikult kehtestatud piirangute – tõttu (st Theatrumist mitteolenevatel asjaoludel) ärajäänud etenduste pileteid Theatrum tagasi ei osta. Küll aga pakume kõikidele soovijatele võimalust vahetada ärajäänud etendustele ostetud piletid Theatrumi etendustele, mis toimuvad alates eriolukorra lõppemisest kuni 31. detsembrini 2020. Enda soovid palume saata meeli@theatrum.ee

Riiklik eriolukord, nagu ka Maailma Terviseorganisatsiooni poolt väljakuulutatud üleilmne pandeemia, on meile kõigile midagi senikogematut. Et vältida asjatut segadust, hakkame piletite vahetamisega tegelema alates 4. maist 2020. Kui eriolukord peaks lõppema varem, siis vastavalt varem – esimesel tööpäeval peale eriolukorra lõppu. Kui eriolukord peaks lõppema hiljem, siis vastavalt hiljem – esimesel tööpäeval peale eriolukorra lõppu. Siis anname teada ka täpse piletite vahetamise korra ning tähtajad.

 

Tahame väga tänada paljusid inimesi, kes on meile juba käesoleva teadaande eel kirjutanud, avaldanud toetust või soovi ostetud pilet(id) vahetada lavastuse mõneks hilisemaks mängukorraks. Võtame Teie ja ka kõikide teiste kirjasaatjatega ühendust.

Tegeleme teise poolaasta mängukava koostamisega ja kohe, kui oleme selle paika saanud, anname sellest ka teada. Kuivõrd meil on hetkeseisuga kavas sel kevadel veel kaks esietendust, siis jälgime jooksvalt olukorra arengut – loodame, et saame sügisel mängida ka lavastusi, mille etendused oleme eriolukorra tõttu sunnitud tühistama.

Küsimuste korral palume mitte kasutada Facebooki sõnumikeskonda suhtlemiskanalina Theatrumiga. Palume kirjutada aadressil theatrum@theatrum.ee

Soovime kõigile rohkelt tervist ja rahu, täname mõistva suhtumise ja kannatlikkuse eest!

SA Theatrum nõukogu

 
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli XXIX lennu diplomilavastus koostöös Theatrumiga
 
"Godot'd oodates"
 
Autor – Samuel Beckett
Tõlkija – Aino Pärsimägi, toimetanud Anu Lamp ja Markus Helmut Ilves
Lavastaja – Markus Helmut Ilves  (EMTA lavakunstikooli XXIX lennu lavastajaõppesuuna üliõpilane) 
Juhendaja Lembit Peterson
Kunstnik – Freda Purik
Valguskunstnikud – Helvin Kaljula ja Oskar Punga
Produtsent – Aive Sarapuu

Osades:

Estragon – Jan Erik Ehrenberg
Vladimir – Kaarel Pogga
Lucky – Oskar Punga
Pozzo – Simo Andre Kadastu
Poiss – Ekke Hekles


Didi.
Jah.
Mina enam niimoodi edasi ei saa.
Seda sa ainult räägid.Etenduses suitsetatakse.
Etenduse lõpp on kell 21.45.
 
Lavastuse valmimisele aitab kaasa Euroopa Regionaalarengu Fond (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ASTRA projekt EMTASTRA).
 
 
 
 
 
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Sündmus on peatatud Godot'd oodates Godot'd oodates Theatrumi saal, Tallinn, Eesti Peatatud
Välja müüdud Godot'd oodates Godot'd oodates Theatrumi saal, Tallinn, Eesti Välja müüdud
Sündmus on peatatud Godot' oodates Godot' oodates Ugala Teater, Viljandi, Eesti Peatatud
Laadimine...
Lae uuesti