Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Taevapark OÜ kinkekaardid / Super Skypark

10.00 - 45.00
Euroopas ainulaadne vaateratas tõstab Su 120 meetri kõrgusele merepinnast ja avab Tallinna kilukarbisilueti täiesti uuest vaatenurgast. Naudi lummavat vaadet linnale, merele, Ülemiste järvele kui ka lennuväljale.
Vaateratta nutikas lahendus tagab maailmaklassi kõrguse, pakkudes maailma suurimate vaateratastega võrdväärset vaadet: vaateratta enda läbimõõt on 45 meetrit, millele lisab kaubanduskeskuse enda kõrgus veel 35 meetrit ja asukoht Sossi mäel täiendavad 40 meetrit. Seega on vaateratta tipukõrgus 120 meetrit üle merepinna, olles sellega teletorni järel kõrguselt teine vaateplatvorm Tallinnas.

Skywheel of Tallinn vaateratta 27 ilmastikukindlat gondlit pakuvad turvalist ja mugavat elamust aastaringselt! Talvel töötab gondlites küte ja suvel konditsioneer. Igasse gondlisse mahub kuni kuus inimest ja selles on võimalik nii seista kui istuda. Samuti pääseb gondlisse ratastooli ja lapsekäruga.

 

 

Sündmuse koduleht: https://superskypark.ee/

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta Skywheel of Tallinn. Vaateratas Skywheel of Tallinn. Vaateratas T1 Mall of Tallinn, Eesti 10.00 - 28.00
Osta Super Skyparki batuudi- ja mängukeskus + SkyLab Super Skyparki batuudi- ja mängukeskus + SkyLab T1 Mall of Tallinn, Eesti 12.00 - 45.00
Laadimine...
Lae uuesti