Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Restoran Seller / KINKEKAART

25.00 - 100.00

Restoranis 'Seller' tiksub kell aeglases rütmis, sulnis muusika jätab ruumi mõtetele, ruumi endale, et puhata, oma kallitele, keda kallistada, armsatele, et armastada.

Diivani kõrval kollases valgusvihus mõnuleb koer, kes ei ole kohalik, kuid käib meil aeg-ajalt külas. Ta toob meile oma peremehe ja perenaise, et nood saaksid ka kodust pisut välja, peenemaid maitseid proovima. Õdusas väikeses mängunurgas askeldavad kuulsad jänesed Tete ja Matu, kes suvi otsa lillefestivalil kiiktoolides õhuvanne nautisid. Nemad jutustavad oma seiklustest naabrilastele, kelle jaoks ükski lugu ei kordu ja kõik mängud on head. Kamin praksub, et lapsi, aga ka jäneseid, koeri ja teisi külmast ja rõskest säästa. Salapärases omaette olemises, Selleri valges toas, naudib sõprade seltskond häid ideid, taaskohtumist klaasikese veini ja ülevate suupistetega. Samal ajal on Selleri teisel korrusel pannud seltskond tähtsaid pead kokku, vaadanud külale alla ja teinud otsuseid. Iga mõtte vahele õhku jättes.

"Õnn, millest igaüks viib sel päeval killu endaga koju kaasa, ongi asja mõte", nendivad naeratusega palgel Selleri perenaine Evelin ja peakokk Edgars.

Oleme teie jaoks.

Peaseller Evelin Tiirik & Peakokk Edgars Kubetskis

Sündmuse koduleht: https://www.restoranseller.ee/

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta Restoran Seller / KINKEKAART Restoran Seller / KINKEKAART 25.00 - 100.00
Laadimine...
Lae uuesti