Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Põrsas Kotis 2019

8.00 - 10.00

Comedy Estonia toob taas teieni ühe väga erilise ürituste sarja!

Põrsas kotis on 5 showd 5 päevaga, kus fookuses on Comedy Estonia koomikute 2020. aasta soolotunnid. Iga õhtu ürituse esimeses pooles teevad osad koomikud sooja ja teises pooles esitab üks oma soolotunni. Konks seisneb selles, et isegi koomikud ei tea enne õhtu algust, kes oma tundi esitama hakkab ja publik saab seda alles show käigus teada.

Rõõm on tõdeda, et eesti stand-up on arenenud nii kaugele, et inimesed saavad pimesi ükskõik millisel õhtul viiest, showd vaatama tulla ja kindel olla, et näevad üht tugevat tundi. Või kui on tegemist tulihingelise komöödiafänniga, siis on võimalus tulla viis õhtut järjest ja naerda end ogaraks!

 Põrsas Kotis on ka hea võimalus neile, kes ei ole varasemalt stand-upiga kokku puutunud. Põrsas Kotis etendusel saab näha nii lühiformaati kui ka pikemat tunnist etteastet ühel õhtul. Samas kui Eesti stand-up maastik on juba veidikene tuttav, siis on see suurepärane viis näha ära kõik soolotunnid, mis järgmise aasta jooksul on välja tulemas.

Formaat, kus ka esinejad ei tea täpselt, mis õhtul juhtuma hakkab, on põnev, sest see hoiab koomikud erksana ja toob esinemistesse teistsuguse energia. Rahval on aga naermise vahele lisaks ka lõbus äraarvamismäng, kes täna oma tundi esitama hakkab.

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused kinkekaardid
Sündmusi ei leitud
Eelmüük on lõppenud Põrsas Kotis 2. päev Põrsas Kotis 2. päev Odeon Bar, Kopli 27, Tallinn, Eesti
Osta Põrsas Kotis 3. päev Põrsas Kotis 3. päev Odeon Bar, Kopli 27, Tallinn, Eesti 8.50 - 10.50
Osta Põrsas Kotis 4. päev Põrsas Kotis 4. päev Odeon Bar, Kopli 27, Tallinn, Eesti 8.50 - 10.50
Osta Põrsas Kotis 5. päev Põrsas Kotis 5. päev Odeon Bar, Kopli 27, Tallinn, Eesti 8.50 - 10.50
Laadimine...
Lae uuesti