Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Toome elamused lähemale!

Piletilevi on Eesti suurim piletite on-line müügivõrk, tegutsedes juba aastast 1997.

Piletilevi pakub ürituste korraldajatele piletivahendus- ja turundusteenuseid. Piletiostjatele tagab Piletilevi piletite lihtsa kättesaadavuse üle-Eesti asuvate edasimüüjate kaudu (Statoil, Selver, Rimi, kultuurikeskused jne). Internetikeskkonna vahendusel on Eestis toimuvate ürituste piletid lihtsalt kättesaadavad Eestis ja kogu maailmas. Piletilevi pakub kultuuriüritusi korraldavatele asutustele professionaalse piletimüügiprogrammi kasutamise teenust.

Piletilevi piletimüügiprogrammi kasutab oma sündmuste piletite müügiks enam kui 600 
etenduste- ja kontsertide korraldamisega tegelevat riiklikku- ja eraettevõtet.
Nendest 60 ettevõtet kasutavad Piletilevi piletimüügiprogrammi lisaks ka oma sündmuste administreerimiskeskusena. 

Piletilevi serveripõhise online müügiprogrammi abil saavad kultuuriasutused hallata oma iste- ja seisukohtadega saale ning olla samaaegselt reaalajas võrdselt kättesaadavad 179 müügipunktis üle-Eesti ja internetikeskkonnas www.piletilevi.ee.


Eesti, Läti, Leedu ja Valgevene

2007. aasta kevadest kuuluvad Piletilevi ja Läti suurim piletivahendusettevõte Bilesu Serviss SIA Eestis registreeritud ettevõttele Baltic Ticket Holdings AS. 2008. aasta sügisest avasime üheskoos piletimüügiettevõtte ka Leedus, mille nimeks sai Biletu Pasaulis. 2016. aastast kuulub ka Leedu piletimüügi ettevõte Bilietai ettevõttele Baltic Ticket Holdings. 2017. aasta alguses ühendati Leedu kaks ettevõtet ning edaspidi kannavad nime Bilietai. Bilietai on Leedu turul 2017. aasta seisuga suurima müügikäibega piletimüügiettevõtte.

Kolme peale kokku moodustavad Piletilevi, Bilesu Serviss ja Bilietai Baltimaade suurima piletivahendusettevõtte, millel on enam kui 423 müügipunkti ja kelle vahendusel on võimalik osta pileteid enam kui 7 000 üksiksündmusele aastas. Baltic Ticket Holdings AS-i tütarettevõtete aastane müüdavate ja trükitavate piletite kogumaht ulatub 2009. aastal 2,3 miljoni piletini.Baltic Ticket Holdings ASi kogemustepagas

Alates 1997. aastast, mil Piletilevi loodi Michael Jacksoni Tallinna kontserdi piletite müügi korraldamiseks on Piletilevi ja tema partnerite suurimateks väljakutseteks olnud piletite eel- ja väravamüügi korraldamisel nii Eesti kui Läti Laulu- ja Tantsupeod, Eesti ja Läti Eurovisiooni lõppvõistluste kontserdid, Riia 2006 jäähoki maailma meistrivõistluste (500 000 piletit), Live Nation Baltic korraldatavate suurkontserdite ja Pimedate Ööde filmifestivali PÖFF teenindamine juba 2006. aastast.