Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Piletilevi kontor asub Telliskivi Loomelinnakus

Kallid kliendid,

Asume Telliskivi Loomelinnakus, aadressiga Telliskivi 60A, Vaba Lava maja, II korrus.

NB! 12. detsembril Piletilevi Solarise müügipunkt avatud 10.00 -19.00 seoses ühisüritusega.

Telliskivi Loomelinnaku ala plaan: 

Telliskivi Loomelinnak on Eesti suurim loomemajandusliku ettevõtluse keskus. Asudes kesklinna ja kahe Põhja-Tallinna perspektiivikama linnaosa (Kalamaja ja Pelgulinn) piiril, toimib kvartal ka atraktiivse avaliku linnaruumi ja keskusena.
 

Loomelinnaku territooriumil on 10 erinevat hoonet, kogupindalaga üle 25.000 m2. Erinevates majades on võimalik üürida kontorit, stuudiot, ateljeed, töökoda, kaubanduspinda, ladu või ruumi bändi proovideks.

 

Loomemajanduse ja mittetulundusühingute kõrval tegutsevad Telliskivis mitmed otseselt loomemajandusega mitte seotud ettevõtmised, näiteks kuus söögi- ja joogikohta, lastehoid, trükikojad, mööblipoed ja raamatu antikvariaat.

 

Samuti on võimalik rentida suuri saale kontsertide, seminaride, näituste, messide või muude vajalike ürituste korraldamiseks.

 

Telliskivi Loomelinnak on täielikult erainvesteeringutel baseeruv projekt.


PARKIMINE on korraldatud Telliskivi Loomelinnakus kvartali sees. Sõidukitega saab territooriumile Telliskivi tänavalt, Kalamaja poolsest küljest. Parkimine territooriumil on tasuline ning seda korraldab EuroPark. Territooriumil on kaks parkimisautomaati, üks sissesõidul ja teine Loomelinnaku parklas. M-parkimise tsooni tähis on EP 86.

 

Parkimistasud: 

Parkimiskellaga kuni 15 minutit – TASUTA

Iga alustatud 30 minutit – 0,6 €

24 h – 3 €

Parkimistasu arvestus käib 30 minuti kaupa

M-parkimisel lisandub mobiilisideoperaatori teenustasu 0,32 €