logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Korraldajad! - Mobiilis olev pilet on võrdne paberpiletiga!

Mobiilsete seadmetega on Piletilevi.ee külastus aastaga 4-kordistunud

Nutitelefonide müügiosakaalu kasv annab kiirelt tunda. Nii on Piletilevi.ee mobiilsete vahenditega kasutajate hulk kasvanud aastaga 4-kordseks. See on oluline arv inimesi ja külastusi. Tänavu, juuli esimese 14 päevaga on mobiilsetest vahenditest külastatud piletilevi.ee -d 63 340 korda, mis teeb keskmiselt 4 524 visiiti/päevas. See teeb juba 20% Piletilevi kodulehe külastustest.Mobiilipileti esitajat ei tohi saata koju piletit välja trükkima!

Pilet mobiilis ei ole enam mingi haruldus. Küll aga esineb juhtumeid, kus piletikontrolörid teevad mobiilist esitatavate piletite juures imelikke nägusid. Drastilisemate variantidena saadetakse piletiomanik piletit koju välja trükkima. NII EI TOHI TEHA.
Mobiilis olevaid pileteiud saab kontrollida täpselt samamoodi kui välja trükitud SebraPileteid. Kui skänner mobiili ei loe, siis toksige mobiilpileti all olev piletiID number skännerisse. jne.Piletilevi mobiiliäpil on juba 7500 kasutajat, koos EMT Live äpiga on potentsiaalseid mobiilipileti kasutajaid tugevalt üle 10 000
Piletilevi tuli avalikkusesse oma mobiiliäpiga 2012. aasta teisel poolel. Sellest ajast 2013 juuli keskpaigani on Piletilevi mobiiliäpi kasutajaid tekkinud juba 7 500. 2013. kevadel käivitas oma ürituste ja piletipalikatsioonikampaania ka EMT. EMT Live äpp on piletiostutehniliselt ühendatud Piletilevi müügisüsteemiga. Piletilevi ja EMT äpiga on mobiilsete piletite potentsiaalne kasutajate hulk tõusnud juba tugevalt üle 10 000 kasutajani. Ja see number kasvab pidevalt.