Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

The Ultimate Tribute to QUEEN kontsendile on müüki tulnud LISAPILETID!

The Ultimate Tribute to QUEEN kontsendile on müüki tulnud LISAPILETID! Kiirusta saada parimad kohad! Tee endale ja oma sõbrale suurepärase jõulukingituse! The Ultimate Tribute to QUEEN kontsert toimub 9. jaanuaril 2020 Alexela Kontserdimajas.

Marek Sadama ja Tõnu Laikre kontsert 'Novembri lood'

Marek Sadam ja Tõnu Laikre musitseerivad koos juba aastaid.  ​​​​​​​ Kontserträndudega on nende kava kasvanud järjest mitmekihilisemaks ja saavutanud nauditava meisterlikkuse.

Müügil on lisapiletid Vene Riikliku Vivaldi Orkestri kontserdile Tallinnas!

Venemaa Riiklik Akadeemiline Antonio Vivaldi orkester Rahvakunstniku Svetlana Bezrodnaja juhtimisel! Programm „Šampanjavaht“

inBoiler esineb Laitse Graniitvillas aastalõpukontserdiga

Ansambel inBoiler annab meeleoluka aastalõpukontserdi „Ma olen tõesti nõnda lahke“ Laitse Graniitvillas 27. detsembril kl 19.00.

SOODUSKAMPAANIA: 05.11-01.12.19 kõik hinnad 15% soodsamad (hinnad süsteemis on juba soodustusega)

16. mail 2020 toimub Tallinnas ALEXELA Kontserdimajas suurepärane kontsert, kuhu on oodatud kõik Elton Johni austajad. Mõned tribuutmuusikud sarnanevad oma iidoliga välimuse, mõned hääle poolest. Paul Bacon sir Elton Johnina ühendab endas need mõlemad! Pange silmad kinni ja te ei usu oma kõrvu, tehke silmad lahti ja te ei usu ka oma silmi! Elton Johniga sarnasemat tribuutmuusikut pole lihtsalt võimalik leida.

Kadrioru kunstimuuseum kutsub peresid osa saama tõeliselt muinasjutulisest ja säravast lasteballist barokklossis! Lapsi vanuses 6‒11 koos perega ootab põnev tantsutund, mängud, balletietendus ja ball. Kõik see toimub 12. ja 14. detsembril kauni elava muusika saatel. Külalisi ootame pidulikes või ajaloohõngulistes rõivastes, parima kostüümi eest eriauhind!

Kadrioru kunstimuuseum kutsub peresid osa saama tõeliselt muinasjutulisest ja säravast lasteballist barokklossis! Lapsi vanuses 6‒11 koos perega ootab põnev tantsutund, mängud, balletietendus ja ball. Kõik see toimub 12. ja 14. detsembril kauni elava muusika saatel. Külalisi ootame pidulikes või ajaloohõngulistes rõivastes, parima kostüümi eest eriauhind!

Eriekskursioon „Neitsi Maarja. Ühe naise lugu läbi meistriteoste“

Keskaegse miljööga Niguliste muuseum ootab külastajaid detsembris osalema õhtustel eriekskursioonidel „Neitsi Maarja. Ühe naise lugu läbi meistriteoste”. Ekskursioon tutvustab Neitsi Maarja lugu läbi kesk- ja varauusaegsete kunstiteoste näitusel „Neitsi Maarja. Naine, ema, kuninganna“ ja püsiekspositsioonis. Uhkelt kaunistatud Niguliste jõulukuuse juures algava ekskursiooni lõpetuseks on kõigile osalejatele väike kingitus. Kohtade arv on piiratud.

Jassi Zahharov ja C-Jam tähistavad jõule ühise kontserdituuriga

Detsembris suunduvad jõulutuurile „Valged jõulud koos“ Jassi Zahharov ning C-Jam koos Mikk Kaasikuga.  2019. aasta on mõlemal artistil pidulikult möödunud – Jassi tähistas sel aastal oma 65. juubelit ning C-Jamil täitus 15. tegutsemisaasta. Nüüd on aeg aasta kokku võtta ja end pühade meeleollu viia

Marek Sadam ja Sadamasild esmakordselt jõululukontsertidega kirikutes.

Kolm Jaani kirikut, kolm südamlikku ja kordumatut pühadekontserti. Marek Sadam ja Sadamasild pole veel kunagi varem olnud väikesel kontsertrännul jõuluajal Eestimaa kirikutes.

Nüüd müügil Gregoriani 20. juubelishow piletid rõdule

25. veebruaril astub Alexela Kontserdimajas lavale oma 20. juubelit grandioosse maailmaturneega tähistav Gregorian.  Nad on esinenud kokku 2,6 miljonile inimesele, andnud 2900 showd, külastanud 31 riiki - Gregorian on vaieldamatult üks Saksamaa edukamaid artiste. Gregorian, kes on Eestis varemgi esinenud ja saanud siin erakordse vastuvõtu osaliseks, segab oma muusikas kirikliku gregoriaani laulustiili ja populaarsed hitid täiuslikuks showks.

Ukraina poptäht Ivan Dorn esineb Eestis 12. märtsil

Järgmise aasta 12. märtsil esineb klubis CatHouse karismaatiline Ukraina poptäht Ivan Dorn, kelle muusika on oskuslik mikstuur house’st, popist, jazzist, funkist, hip-hopist ja soulist. Piletid kontserdile tulevad müügile laupäeval 2. novembril kell 10.00

Vene Teatri  jõuluetenduste sooduspakkumine 2=3 kehtib 15. novembrini

Vene Teatri isadepäeva soodustus 2=3 annab võimaluse soodsalt ja rahulikult planeerida detsembrikuu teatrikülastusi. Lapsi ootab iga etenduse lõpus Jõuluvana ning loomulikult saab iga laps kaasa kingituse. Toredast jõulumeeleolust saavad aga osa ka isad-emad.

Festivali Jazzkaar 2020 peaesinejad on avalikud!

17.-26. aprillini toimuval Jazzkaarel rõõmustavad jazzisõpru Grammydega pärjatud Ameerika staarid – vokaaljazzi legend Dee Dee Bridgewater, uue generatsiooni suunalooja Cécile McLorin Salvant, kitarrigeenius Marc Ribot bändiga Ceramic Dog, Skandinaavia maagiline supergrupp Rymden ja jazzvokalistide tähistaevasse tõusnud prantslanna Cyrille Aimée.

Apollo teatri hittlavastus 'Mehed' on loetud korrad laval tagasi

Publiku palaval soovil tulevad „Mehed” vaid kolmel korral taas Apollo lavalaudadele tagasi. 2018 aasta absoluutne menuk teatrilaval tõi saali üle 15 000 vaataja. Sel korral näeb “Mehi” veel 9. 16. ja 21. novembril Apollo Kino Ülemiste tuliuues Teatrisaalis.

Noorkuu & Maltiste jõulukontserdid

Noorkuu & Maltiste jõulukontserdid toimuvad 1-22. detsembrini üle Eesti. Laval 3 põlvkonda - vokaalansambel Noorkuu, Mait, Jakko, Mikko ja Loore Maltis, Marlen Meumers ja Arabella-Desirѐ Kahro.

Estonian Voices - Eesti parima vokaalansambli pühadekontserdid!

Eesti Muusikaauhindadel käesoleval aastal parimaks jazzansambliks nimetatud ning vaieldamatult Eesti vokaalansamblite lipulaevaks tituleeritud Estonian Voices annab sellel aastal kontserte jõuluaja tähistamiseks üle terve Eesti.  Nende repertuaar sisaldab jõululaulude paremikku omas originaalses mahlas, lisaks kõlab kontserdil ka ansambli pühadehõnguline omalooming. 

Festival Jazzkaar 2020 piletid on nüüd müügil!

Suur kevadine jazzipidu! 17.-26. aprillini toimuval Jazzkaarel rõõmustavad jazzisõpru Grammydega pärjatud Ameerika staarid – vokaaljazzi legend Dee Dee Bridgewater, uue generatsiooni suunalooja Cécile McLorin Salvant, kitarrigeenius Marc Ribot bändiga Ceramic Dog ning Skandinaavia maagiline supergrupp Rymden ja jazzvokalistide tähistaevasse tõusnud prantslanna Cyrille Aimée.

Saara Pius, Stig Rästa ja Victor Crone pühadetuur 'Jõulutähed'

Selle aasta jõulude säravaimad tähed Saara Pius, Stig Rästa ja Victor Crone annavad ühised pühadekontserdid 20.-30. detsembrini üle Eesti!

Liis Lemsalu ja Koit Toome suunduvad ühisele jõuluturneele

Selle aasta detsembris ühendavad jõud kaks armastatud lauljat Liis Lemsalu ja Koit Toome, et tuua lavadele imekaunid ühised jõulukontserdid.

LUDOVICO EINAUDI esitleb Tallinnas uut stuudioprojekti

17. märtsil esineb Alexela Kontserdimajas maailma üks tunnustatumaid pianiste ja heliloojaid LUDOVICO EINAUDI. Eelseisva turnee raames tutvustab Itaalia muusik oma uut suurejoonelist stuudioprojekti. 

LENNY KRAVITZ esineb üle kümne aasta Eestis

Laupäeval, 6. juunil esineb Saku Suurhallis laulja, helilooja, multiinstrumentalist, produtsent, näitleja, stiiliikoon ja mitmekordne Grammy auhinna võitja LENNY KRAVITZ. Muusiku uus kontserttuur “Here To Love Tour 2020” on järg kaks aastat kestnud maailmaturneele stuudioalbumi “Raise Vibrations” toetuseks. Suve alguses kõlavad Tallinnas Kravitzi tuntuimad palad. 

Lauri Saatpalu, Marko Matvere ja Jaan Söödi meeleolukad aastalõpukontserdid „Mehed ei rutta“

Detsembri teises pooles suunduvad ühisele tuurile andekad ja armastatud meeslauljad ja laululoojad Lauri Saatpalu, Marko Matvere ja Jaan Sööt. Kokku antakse 5 kontserti üle Eesti.

Kauaoodatud JP Cooper esineb Eestis 23. mail

Laupäeval, 23. mail esineb Tallinnas klubis Rock Café Inglise laulja ja hiti "Perfect Strangers" üks autoritest JP Cooper. Piletid kontserdile tulevad müügile 25. oktoobril kell 10.00

Les Bohemes toob pühadeaega hispaania temperamenti!

Armastatud Hispaania tenorite ansambel Les Bohemes esineb Eestis nelja kontserdiga Tartus, Tallinnas, Laitses ja Pärnus.

Endla Teatri Suures saalis esietendub ajalooline komöödia ''Pidusöök''

23. oktoobril esietendub Endla Teatri Suures saalis ajalooline komöödia „Pidusöök“, mille autorid ja lavastajad on Kinoteater (Henrik Kalmet, Paavo Piik, Paul Piik). Lavastuses mängivad Sepo Seeman, Märt Avandi, Ago Anderson, Sander Rebane, Sten Karpov, Meelis Rämmeld ja Carmen Mikiver.

X Ambassadors 14. märtsil Eestis!

Järgmise aasta 14. märtsil annab Eestis esmakordselt kontserdi üks omanäolisema kõlapildiga rock-gruppe – X Ambassadors. USA päritolu X Ambassadorsi nimetas mainekas Rolling Stone kui “bombastic rock” ning bänd on edetabelites ilma teinud lugudega "Home" (kaastegevad ka Machine Gun Kelly ja Bebe Rexha), "Renegades", "Child" ja paljud teised. Piletid müügil alaes 18. oktoobrist!

Jaak Joala & Georg Otsa laulude õhtu lisakontserdid müügil!

Jaak Joala & Georg Otsa laulude õhtu lisakontserdid müügil! Kuus unustamatut kontserti, mis on pühendatud kahe eestlaste jaoks väga olulise laulja Georg Otsa ja Jaak Joala mälestuseks. Georg Otsal täitub järgmise aasta 21. märtsil 100. sünniaastapäev. Jaak Joala oleks järgmise aasta 26. juunil saanud 70.

Tõnis Mägi aastalõpu autorikontserdid 'PÜHENDUS'

Sooduspiletid on saadaval kuni 5.11.2019 k.a. Tõnis Mägi võtab aasta kokku autorikontsertidega Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Laval on lisaks Tõnisele ka Liisi Koikson, Karl-Erik Taukar, Mihkel Mälgand, Ain Agan ja Estraadiraadio.

Modern Fox tähistab juubelit koos The Swingersi ja Bel-Etage orkestriga „Sajandi swingigalal“!

Modern Foxil täitub sel sügisel 35 aastat tegutsemist. Sel puhul kutsub ansambel  koos solistide Artur Raidmetsa ja Mart Sanderiga kõiki huvilisi suurele swingigalale, kus esinevad ka The Swingers ja Bel-Etage orkester Mart Sanderi juhendamisel!

PÖFFi noorte- ja lastefilmide festivali Just Film piletimüük on avatud!

19. Just Filmi programmi linateostes tutvustame tänavu selliseid lapsi ja noori, kes võtavad vastutuse, astuvad ebaõigluse vastu ning hoolivad sellest, milline on inimkonna tulevik.

Orelipoiss läheb Soome ja kutsub Sepi Kumpulaineni külla!

Orelipoisina tuntud laulev helilooja, poeet ja kitarrist Jaan Pehk ning põhjanaabrite huumorimuusika legend Sepi Kumpulainen annavad novembris neli ühist kontserti. Kontsertuur "Finest International Music Concert Tour Ever 2019" saab alguse 20. novembril Tamperest ning jõuab nelja päeva jooksul läbi Helsingi ja Tallinna Pärnusse. 

Täna esietendub Mart Kangro lavastus 'ENNEMINEVIK'

Täna, 14. oktoobril esietendub Kanuti Gildi SAALis Mart Kangro uus soololavastus 'ENNEMINEVIK'.  Lavastus kõneleb mäletamisest ja amneesiast, mis käivad alati käsikäes.

Teoteatri uuslavastus 'Mis nüüd mina' julgustab väärtustama iseennast

30. oktoobril esietendub Teoteatris (Vana-Kalamaja 9a, Tallinn) komöödia „Mis nüüd mina”.

Esmakordselt astuvad koos laval üles Eesti soul-muusika kuningas ehk King of Soul Kris Korner ja Muusikaline Matriarh Merike Susi

Kontserttuur algas 27. septembril Keila-Joa Lossis ja lõpeb 15.novembril Sargvere Mõisas. Vahepeale jäävad Villa-Ammende, Ravila Mõis, Vihula Mõis, Alatskivi Loss, Kuremaa Loss, Uuemõisa Mõis, Narva Linnus, Sangaste Loss, Mooste Mõis, Olustvere Mõis, Kernu Mõis, Saka Mõis ja Hiiu-Suuremõisa Loss.

Haapsalu Itaalia Muusika Festivalil annab suurejoonelise vabaõhukontserdi legendaarne Umberto Tozzi

Itaalia üks armastatuim laulja ja laulukirjutaja Umberto Tozzi esineb Haapsalus 6. juunil. Erikülalisena saabub kontserditurneega “Viva La Vita” Haapsallu Itaalia popooperi fenomen The Italian Tenors.

Ameerika rokkbänd STEEL PANTHER esineb jaanuaris Tallinnas

Laupäeval, 18. jaanuaril esineb Tallinna Kultuurikatlas ansambel STEEL PANTHER. Kontsert leiab aset bändi uue turnee “Heavy Metal Rules Tour” raames. Erikülalisena astub üles Wayward Sons (UK).

Galakontserdid „Kummardus Jaak Joalale“ koos ansambliga Radar!

Novembris on Jaak Joala muusika austajad oodatud suurtele galakontsertidele, kus legendaarse laulja lugusid esitavad Koit Toome, Valter Soosalu, Ivo Linna ja Jassi Zahharov koos ansambliga Radar!

Publikuni tuuakse lugu kirest, armastusest ja HIV-st

7. novembril rullub lahti Apollo Kino Ülemiste Teatrisaalis lavastaja Peep Maasiku ja autor Mihkel Seederi uuslavastus “KIHK”. TEMUFI uues lavastuses on peaosades Pääru Oja ja Kristi Kimmel.

HELP! The Beatles Tribute 'Suur aastavahetuse kontsert'

Saa osa erakordsest The Beatlesi tribüütbändi show’st! 

Maailma populaarseim ABBA show jõuab aasta lõpus Tallinnasse

Veidi pärast jõule, 28. detsembril, täidab maailma populaarseim ABBA show nimega “The Music of ABBA” Saku Suurhalli legendaarse Rootsi bändi lugude ja atmosfääriga. Bänd esines Eestis ka viis aastat tagasi ning toona käis kontserdil üle 5000 inimese. Piletid ABBA Arrival kontserdile on müügil Piletilevis.

3 meest, naine ja kontsert - Nele-Liis, Lauri Liiv, Märt Avandi

Humoorikas kontsert-etendus 'Kolm meest, naine ja kontsert' tuleb jälle, kus armastatud näitleja Märt Avandi teeb rännaku läbi Eesti luuleklassika ja laulutekstide ärkamisajast kuni tänapäevani välja, lastes kõlada pärlitel, mille on loonud meie elavad, aga ka juba lahkunud poeedid ja parimad laulutekstide autorid.

ABBA Goldi aastavahetuse kontsertidel müügil lisakohad!

Nüüd on võimalus soetada pilet lisakohtadele ABBA Goldi õhtustele kontsertidele 27. detsembril Vanemuise kontserdimajas ja 28. detsembril Pärnu kontserdimajas!

Apollo uues Teatrisaalis esietendub sel sügisel Gerda Kordemetsa lavastus 'Püksid maha!'

Anthony McCarteni ja Stephen Sinclairi komöödia  „Ladies Night“  põhjal loodud lavastus jõuab nüüd ka Gerda Kordemetsale omases mahlakas ja hoogsas võtmes publiku ette. 

Elina Nechayeva astub detsembris lavadele oma esimese suurema pühadeturneega

Eesti särav ooperitäht Elina Nechayeva astub selle aasta detsembris lavalaudadele enda esmakordse üleriigilise pühadeturneega.

Ugala avab suurlavastusega teatri 100. hooaja

Ugala teater avab laupäeval, 14. septembril oma 100. hooaja teatri väärikale vanusele pühendatud lavastusega „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“, mida mängitakse vaid Viljandis Ugala teatri suures saalis, kasutades selleks ära pea kõik lavatehnilised võimalused.

Lõõtsavägilased JUBA 5! sünnipäevakontserdid

Väikestest lõõtsapoistest on sirgunud kenad ja viksid noorhärrad. On kogutud palju uhkeid tiitleid ja auhindu erinevatelt festivalidelt ja simmanitelt. 

ABBA Goldi aastavahetuse lisakontserdid nüüd müügis!

Rahvusvaheliselt tuntud ABBA Goldi kontsertidel taaselustub legendaarse poppansambli ABBA muusika ja lavashow ning publik saab oma silmaga näha ja tunda ehedat emotsiooni ABBA muusikast.

Stand-up teater POINT ja Tõnis Niinemets toovad publiku ette kolmanda ühise lavatöö, grow-up comedy 'The Kid'

3. oktoobril esietenduv The Kid on POINTI värske ja teravalt humoorikas stand-up show meie rollidest lapsevanematena, lastena ja inimestena tänases maailmas.

Eesti Laul 2020 / FINAAL

Eesti Laul 2020 on aasta võimsaim ja tähtsaim kodumaise muusika sündmus. Rohkelt head muusikat, meelelahutust ja põnevust! Tere tulemast melu keskpunkti sellest osa saama!

RICHARD MARX – A SOLO ACOUSTIC EVENING

Ameerika superstaar Richard Marx esineb esmakordselt Eestis, andes 9. märtsil Alexela Kontserdimajas akustilise soolokontserdi, mis on ühtlasi tema Euroopa turnee avalöök. Kontserdil tulevad esitusele kõik tema hitid, sealhulgas „Right Here Waiting“, „Endless Summer Nights“, „Hazard“, „Don’t Mean Nothing“, „Angelia“, „Now and Forever“ ja paljud teised.

Kevade saabumisega esineb Tallinnas BRYAN ADAMS

Reedel, 6. märtsil esineb Saku Suurhallis rokiromantik BRYAN ADAMS. Juba seitsmendat korda Eestit väisav Kanada laulja, laulukirjutaja, produtsent ja filantroop toob Tallinnasse oma uue turnee “Shine A Light” show, mille raames kõlavad lisaks uue albumi paladele traditsiooniliselt ka kõik suurimad Adamsi hitid. 

Müügil on lisapiletid Vene Riikliku Vivaldi Orkestri kontserdile Tallinnas!

Venemaa Riiklik Akadeemiline Antonio Vivaldi orkester Rahvakunstniku Svetlana Bezrodnaja juhtimisel! Programm „Šampanjavaht“

QUEEN´i tribuutbänd  - Majesty Suurbritanniast

9. jaanuaril 2020. aastal astub  Alexela kontserdimaja laval üles QUEEN´i tribuutbänd  - Majesty Suurbritanniast. Majesty on Euroopa juhtiv QUEEN´i tribuutbänd, mis toob lavale kogu selle maagia ja energia, mille poolest olid QUEEN´i kultuslikud showd omal ajal tuntud.

RAMMSTEINi Tallinna kontserdi piletid on nüüd müügil!

21. juulil 2020 esineb Tallinna Lauluväljakul sakslaste au ja uhkus RAMMSTEIN. Uue albumiga võimsa comebacki teinud Saksa industriaalroki lipulaev naaseb maarjamaale staadioniturnee “European Stadium Tour 2020” raames. 

BRIT FLOYD annab Tallinnas kolmetunnise kontserdi

19. novembril esineb taas Alexela Kontserdimajas Inglismaa ansambel Brit Floyd, kelle live-esinemisi peetakse tänapäeval maailma parimaks Pink Floydi loomingule pühendatud tribuutshowdeks. Seekord tullakse Tallinnasse kultusalbumi “The Wall” 40. juubelile pühendatud kolmetunnise showga. 

Belka ja strelka. Vallatu pereke.

Vallatu pereke - see on Reks, Dina, Bublik, samuti nende vanemad. Kutsikad on iseloomult erinevad. Vanim, Reks on tark,tagasihoidlik ja häbelik. Bublik on intrigant ja huligaan ning püüab kõiges iseseisev olla.

GREGORIAN World Tour 2020

Gregorian esineb 20. juubeli maailmatuuri raames 25. veebruaril Tallinnas 

Grammy’ga auhinnatud Kurt Elling toob Jõulujazzile tõelise jõulutunde

Festivali Jõulujazz 2019 peaesineja on kaheteistkümnele Grammy auhinnale nomineeritud tundeline Ameerika jazzlaulja Kurt Elling, kes esineb koos oma bändiga 10. detsembril Alexela Kontserdimajas. Piletid on müügil alates 12. juunist. 

Juri Šatunovi suurejooneline konsert Tallinnas

12. jaanuaril astub Alexela Kontserdimajas publiku ette Vene estraadilegend Juri Šatunov! Palavalt armastatud laulud ning uued muusikapalad kõlavad kontserdil pealkirjaga „Ära vaiki“ («Не молчи»), mis annab publikule võimaluse sukelduda siirust, romantikat ning esimese armastuse võlumaagiat täis maailma. 

Kuuba muusika legend Pasión de Buena Vista esineb 26. veebruaril Eestis

Järgmise aasta 26. veebruaril astub Alexela Kontserdimajas publiku ette kolmekümneviies riigis 900 showd andnud Pasión de Buena Vista. 

Venemaa riiklik filharmooniaorkester esineb Tallinnas

30. novembril esineb Estonia Kontserdisaalis Venemaa riiklik filharmooniaorkester, mida juhatab maailmas tuntud muusik, viiuldaja ja dirigent Vladimir Spivakov.

Popdiiva ANNE VESKI tähistab sünnipäeva piduliku soolokontserdiga

Reedel, 28. veebruaril tähistab suure piduliku kontserdiga Alexela Kontserdimajas oma sünnipäeva eestimaalaste poolt palavalt armastatud lauljanna, kodumaa suurimaks staariks nimetatud ANNE VESKI. Popdiiva lubab üllatusi nii repertuaari valiku kui ka enda ansambli laiendatud koosseisu näol. 

OMD ESINEB 40. JUUBELITUURI RAAMES TALLINNAS

30. jaanuaril 2020 esineb Alexela Kontserdimajas elektroonilise muusika tipptegija Orchestral Manoeuvres In The Dark (OMD). Tallinnas tähistavad Inglise muusikud karjääri 40. juubelit. Kava kannab nime “Souvenir. OMD 40 Years - Greatest Hits”.

SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER naaseb uue kavaga Eestisse

2020. aasta jaanuaris esineb taas Eestis Viinist pärit Schönbrunni lossi orkester aasta esimese päeva teleülekandest tuntud kavaga. Seekord annab maailmakuulus orkester Eestis kaks kontserti – 9. jaanuaril Vanemuise Kontserdimajas ning 10. jaanuaril Alexela Kontserdimajas. 

Venemaa Riiklik Akadeemiline Vivaldi orkester

18.01.2020 „Alexela“ Kontserdimaja, Tallinn 19.01.2020 Jõhvi Kontserdimaja, Jõhvi 20.01.2020 „Vanemuise“ Kontserdimaja, Tartu

Venemaa ühe parima nüüdisteatri etendus 'SHOW VIHMAS IV. Ainult naistele' Tallinnas

21. detsembril hakkab Tallinna Vene Kultuurikeskuses päriselt vihma ladistama ning sajus rullub vaatajate silme ees lahti Peterburi tantsuteatri „Искушение“ / „Ahvatlus“ jalustrabav show.

Uus kogupere show 'BURATINO JÄÄL' paneb tuntud muinasjututegelased uiskudele

Vaid kiirematele esimesed 100 piletit ainult 19€

Ülemaailmselt tuntud Itaalia tenor ALESSANDRO SAFINA

Alessandro Safina esitleb vaatajatele uut programmi, mis hõlmab maailmakuulsaid klassikalisi hitte ja laulja uusi lugusid. Kontserti saadab suur sümfooniaorkester. Lisaks uutele lugudele lubab kuulus ooperi- ja estraadilaulja esitada ka talle kuulsuse toonud armastatud hitte.

PÖFF müüb soodsa hinnaga pileteidPimedate Ööde filmifestivali seanssidele saab alates tänasest osta erakordselt soodsa hinnaga pileteid – ainult viie euro eest.

Esimest korda festivali ajaloos toimuv piletite soodusmüük kestab kolm nädalat, 18. oktoobrist 10. novembrini.
Miski ei tohi saada takistuseks, et PÖFFile tulla – kõige vähem kõrge piletihind,” ütles festivali tegevjuht Mikk Granström. 
Tänasest on viie euro eest müügil debüütfilmide võistlusprogrammi piletid, 25. oktoobrist ka põhivõistlusprogrammi ja 1. novembrist ülejäänud võistlusprogrammide piletid. Pileteid saab osta ainult Tallinna seanssidele. 8.–10. novembrini on soodushinnaga müügil kogu PÖFFi programm nii Tallinnas kui Tartus. Pärast seda maksab tavapilet 8 eurot ja sooduspilet 6.50.
Soodushinnaga piletid on müügil Piletilevis, alates 8. novembrist ka PÖFFi piletikeskustes.

Lähiajal jõuab müügile ka neli uut Hundipassi: 6 pileti pass hakkab maksma 28 eurot, 16 pileti pass 70 eurot, 36 pileti pass 125 eurot ja toetaja pass 200 eurot. Iga seansi kohta saab välja võtta kaks piletit. Oma passi saavad ka PÖFF alafestivalid Just Film ja PÖFF Shorts. Passe saab osta ainult PÖFFi kodulehekülje vahendusel.

2018. aastal maksis Eestis kinopilet keskmiselt 5,7 eurot, Tallinnas 6,2 eurot. Tallinna suurimas kinos Coca-Cola Plaza on tavapileti hind nädalavahetusel sõltuvalt saali mugavusastmest 8.70–10.90. PÖFFi tavapilet on viimased neli aastat maksnud 8 eurot.
Pimedate Ööde filmifestival leiab aset 15. novembrist 1. detsembrini.
Osta 011601 / Mindanao 011601 / Mindanao Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 010201 / Trio 010201 / Trio Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 010301 / Papicha 010301 / Papicha Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 010901 / Ilma sinuta 010901 / Ilma sinuta Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 011001 / Minu ema kadumine 011001 / Minu ema kadumine Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 011501 / Ühe lapse rahvas 011501 / Ühe lapse rahvas Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 011202 / Uuele ringile 011202 / Uuele ringile Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 010504 / Värvitud lind 010504 / Värvitud lind Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 010202 / Surm müügiks 010202 / Surm müügiks Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 010102 / Jänespüks Jojo 010102 / Jänespüks Jojo Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 010902 / Peoloomad 010902 / Peoloomad Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 011302 / Ameerika peegel. Surematuse eelaimused 011302 / Ameerika peegel. Surematuse eelaimused - Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 011602 / Sarah' ja Saleemi juhtum 011602 / Sarah' ja Saleemi juhtum Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 010302 / Riiklikud matused 010302 / Riiklikud matused Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 011502 / Kristuse ihu 011502 / Kristuse ihu Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 010601 / Erand 010601 / Erand Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 011203 / Imetlus 011203 / Imetlus Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 010402 / Onnike 010402 / Onnike Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 011104 / Ema 011104 / Ema Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 020901 / Rituaalid vees 020901 / Rituaalid vees Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020301 / Hall kardinal 020301 / Hall kardinal Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020902 / Tõde 020902 / Tõde Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021301 / Punased väljad 021301 / Punased väljad Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 021501 / Elada 021501 / Elada Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020401 / Initsiaalid S.G. 020401 / Initsiaalid S.G. Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021601 / Moffie - tõrjutu 021601 / Moffie - tõrjutu Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020101 / Varjatud elu 020101 / Varjatud elu Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020201 / Kaja 020201 / Kaja Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020302 / Saatan jalge vahel 020302 / Saatan jalge vahel Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021302 / Ringid 021302 / Ringid Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 020903 / Metsik 020903 / Metsik Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021502 / Meie kaks 021502 / Meie kaks Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021602 / Omar 021602 / Omar Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020402 / Lause lõpp 020402 / Lause lõpp Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021204 / Mängur 021204 / Mängur Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 020202 / Kuuba kuum suvi 020202 / Kuuba kuum suvi Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020504 / Madre 020504 / Madre Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021303 / Verdikt 021303 / Verdikt Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 021105 / Sitapead. Teooria 021105 / Sitapead. Teooria Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 021503 / Patrick 021503 / Patrick Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020102 / Majakas 020102 / Majakas Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 10.00 Populaarne
Osta 020904 / Kuldne kinnas 020904 / Kuldne kinnas Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021603 / Põrgulik jumal 021603 / Põrgulik jumal Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020303 / Karvased lood 020303 / Karvased lood Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021205 / Nobadi 021205 / Nobadi Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 020203 / Mineviku kaadrid 020203 / Mineviku kaadrid Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 020403 / Esimene armastus 020403 / Esimene armastus Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 021003 / Disko 021003 / Disko Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 030901 / Nägemiseni, mu poeg 030901 / Nägemiseni, mu poeg Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 030401 / Südamed ja kondid 030401 / Südamed ja kondid Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 030201 / Hedi 030201 / Hedi Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031601 / Ameerika peegel. Surematuse eelaimused 031601 / Ameerika peegel. Surematuse eelaimused Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 030301 / Kuritöö on kõnelda puudest 030301 / Kuritöö on kõnelda puudest Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031301 / Noa maa 031301 / Noa maa Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 030501 / Vanglaülem 030501 / Vanglaülem Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031502 / Südamed ja kondid 031502 / Südamed ja kondid Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 030402 / Põleva tütarlapse portree 030402 / Põleva tütarlapse portree Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031003 / Paljasjalgne keiser 031003 / Paljasjalgne keiser Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 030902 / Ainult 6,5 030902 / Ainult 6,5 Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031602 / Sõda kassi pärast 031602 / Sõda kassi pärast Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031204 / Martha Cooper, tänavakunsti ristiema 031204 / Martha Cooper, tänavakunsti ristiema Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 030202 / Sõsarkond 030202 / Sõsarkond Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031104 / Varjatud elu 031104 / Varjatud elu Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 030302 / Mõned koletised 030302 / Mõned koletised Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031302 / Valdus 031302 / Valdus Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 030502 / Bombay roos 030502 / Bombay roos Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031501 / Ja sadas linde 031501 / Ja sadas linde Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031004 / Tagaotsitav 031004 / Tagaotsitav Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 031603 / Wilcox 031603 / Wilcox Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 030403 / Tezuka Barbara 030403 / Tezuka Barbara Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 030601 / Patrick 030601 / Patrick Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 030903 / Pärast südaööd 030903 / Pärast südaööd Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 031205 / Hädavale 031205 / Hädavale Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 040801 / Ott Tänak: The Movie 040801 / Ott Tänak: The Movie Coca-Cola Plaza, Saal 10, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 040503 / Kaja 040503 / Kaja Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 040201 / Kui ma avan silmad 040201 / Kui ma avan silmad Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 041301 / Moffie - tõrjutu 041301 / Moffie - tõrjutu Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 041501 / Ema 041501 / Ema Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 040904 / Nobadi 040904 / Nobadi Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 041601 / Kuuba kuum suvi 041601 / Kuuba kuum suvi Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 041204 / Üks ja ainus Aurora 041204 / Üks ja ainus Aurora Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 040504 / Erand 040504 / Erand Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 040202 / Sarah' ja Saleemi juhtum 040202 / Sarah' ja Saleemi juhtum Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 041302 / Diiva kättemaks 041302 / Diiva kättemaks Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 041502 / Karvased lood 041502 / Karvased lood Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 040601 / Mineviku kaadrid 040601 / Mineviku kaadrid Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 040905 / Piimasõda 040905 / Piimasõda Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 041102 / Näita mulle pilti. Jim Marshalli lugu 041102 / Näita mulle pilti. Jim Marshalli lugu Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 041602 / Trio 041602 / Trio Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 040802 / Hirvenahk 040802 / Hirvenahk Coca-Cola Plaza, Saal 10, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 050301 / Värvitud lind 050301 / Värvitud lind Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 050904 / Ilma sinuta 050904 / Ilma sinuta Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 051103 / Hädavale 051103 / Hädavale Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 051502 / Meemaa 051502 / Meemaa Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 050101 / Jänespüks Jojo 050101 / Jänespüks Jojo Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 050501 / Põrgulik jumal 050501 / Põrgulik jumal Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 051104 / Imetlus 051104 / Imetlus Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 051501 / Mindanao 051501 / Mindanao Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 050402 / Ainult 6,5 050402 / Ainult 6,5 Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 051003 / Tõde 051003 / Tõde Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 050201 / Kuritöö on kõnelda puudest 050201 / Kuritöö on kõnelda puudest Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 051302 / Sa sured kahekümneselt 051302 / Sa sured kahekümneselt Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 050502 / Punased väljad 050502 / Punased väljad Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 051204 / Minu ema kadumine 051204 / Minu ema kadumine Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 050102 / Rohelisem muru 050102 / Rohelisem muru Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 050601 / Verdikt 050601 / Verdikt Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 050302 / Vanglaülem 050302 / Vanglaülem Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 060101 / Mustlaskuninganna 060101 / Mustlaskuninganna Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 061201 / Minu ema kadumine 061201 / Minu ema kadumine Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 060503 / Elada 060503 / Elada Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 061501 / Piimasõda 061501 / Piimasõda Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 060404 / Südamed ja kondid 060404 / Südamed ja kondid Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 061305 / Kui ma avan silmad 061305 / Kui ma avan silmad Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 060302 / Valdus 060302 / Valdus Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 060905 / Paljasjalgne keiser 060905 / Paljasjalgne keiser Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 061202 / Bombay roos 061202 / Bombay roos Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Välja müüdud 060203 / Mineviku kaadrid 060203 / Mineviku kaadrid Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti Välja müüdud
Osta 060102 / Marionett 060102 / Marionett Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 060601 / Noa maa 060601 / Noa maa Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 061104 / Näita mulle pilti. Jim Marshalli lugu 061104 / Näita mulle pilti. Jim Marshalli lugu Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 061502 / Lahke mees 061502 / Lahke mees Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 060504 / Mõned koletised 060504 / Mõned koletised Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 061603 / Sõda kassi pärast 061603 / Sõda kassi pärast Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 070101 / Fiela laps 070101 / Fiela laps Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 070904 / Matriarh 070904 / Matriarh Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 071501 / Madre 071501 / Madre Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 070403 / Ainult 6,5 070403 / Ainult 6,5 Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 070505 / Papicha 070505 / Papicha Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 071201 / Riiklikud matused 071201 / Riiklikud matused Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 071103 / Ei midagi peent 071103 / Ei midagi peent Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 070303 / Metsik 070303 / Metsik Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 070905 / Psühhoosia 070905 / Psühhoosia Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 071502 / Onu 071502 / Onu Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 071306 / Initsiaalid S.G. 071306 / Initsiaalid S.G. Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 070404 / Mindanao 070404 / Mindanao Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 070601 / Mängur 070601 / Mängur Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 071603 / Bruno 071603 / Bruno Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 070102 / Tukkuv linn 070102 / Tukkuv linn Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 071104 / Põleva tütarlapse portree 071104 / Põleva tütarlapse portree Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 070202 / Sõsarkond 070202 / Sõsarkond Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 071202 / Kuldne kinnas 071202 / Kuldne kinnas Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 081501 / Wilcox 081501 / Wilcox Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 080101 / Malpaso 080101 / Malpaso Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 080904 / Vaikne vaikus 080904 / Vaikne vaikus Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 080504 / Mind pole enam siin 080504 / Mind pole enam siin Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 081202 / Hall kardinal 081202 / Hall kardinal Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 080404 / Kristuse ihu 080404 / Kristuse ihu Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 080201 / Koduteel 080201 / Koduteel Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 081301 / Armunud narrike 081301 / Armunud narrike Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 080305 / Nüüd on kõik 080305 / Nüüd on kõik Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 081103 / Härg 081103 / Härg Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 080102 / Musklimehed 080102 / Musklimehed Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 080905 / Tuhk ja tolm 080905 / Tuhk ja tolm Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 081203 / Esimene armastus 081203 / Esimene armastus Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 080202 / Nova Lituania 080202 / Nova Lituania Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 081302 / Verdikt 081302 / Verdikt Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 080601 / Imeline naine 080601 / Imeline naine Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 081503 / Punased väljad 081503 / Punased väljad Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 080306 / Rongiga reisimise eelised 080306 / Rongiga reisimise eelised Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 080405 / Baskin 080405 / Baskin Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 081104 / Disko 081104 / Disko Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 091601 / Omar 091601 / Omar Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090101 / Täiskuu aegu 090101 / Täiskuu aegu Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090901 / Koera surm 090901 / Koera surm Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091502 / Saatan jalge vahel 091502 / Saatan jalge vahel Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090402 / Ott Tänak: The Movie 090402 / Ott Tänak: The Movie Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091304 / Diiva kättemaks 091304 / Diiva kättemaks Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 090302 / Kirjanikuga voodis 090302 / Kirjanikuga voodis Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090501 / Jelgava '94 090501 / Jelgava '94 Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090201 / Kokka, kepi, killi 090201 / Kokka, kepi, killi Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090902 / Pimedus 090902 / Pimedus Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091305 / Hedi 091305 / Hedi Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 090303 / Kodumaa 090303 / Kodumaa Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091003 / Paljasjalgne keiser 091003 / Paljasjalgne keiser Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 090102 / Ilma suuta tüdruk 090102 / Ilma suuta tüdruk Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091503 / Rituaalid vees 091503 / Rituaalid vees Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090403 / Küljejoon 090403 / Küljejoon Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090505 / Härg 090505 / Härg Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091104 / Tugev kui Rocks 091104 / Tugev kui Rocks Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 091206 / Salajane 091206 / Salajane Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 090202 / Pidusöök 090202 / Pidusöök Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091306 / Onu 091306 / Onu Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 091504 / Mõned koletised 091504 / Mõned koletised Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090307 / Paeluss 090307 / Paeluss Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090903 / Öös on inimesi 090903 / Öös on inimesi Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091004 / Rohelisem muru 091004 / Rohelisem muru Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 090404 / Varjuhunt 090404 / Varjuhunt Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091605 / Lombaka Sükrani seiklused! 091605 / Lombaka Sükrani seiklused! Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090103 / Gutterbee - rentslimesilased 090103 / Gutterbee - rentslimesilased Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 090506 / Head ajad 090506 / Head ajad Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 091105 / Onnike 091105 / Onnike Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 091207 / Patrick 091207 / Patrick Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 090203 / Tezuka Barbara 090203 / Tezuka Barbara Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Välja müüdud 101602 / Ühe lapse rahvas 101602 / Ühe lapse rahvas Kino Artis, Saal 2, Eesti Välja müüdud
Osta 101303 / Iraagi odüsseia 101303 / Iraagi odüsseia Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 100305 / Kus sa oled, Aadam? 100305 / Kus sa oled, Aadam? Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 101501 / Kaja 101501 / Kaja Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100902 / Kastanimetsade lood 100902 / Kastanimetsade lood Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100402 / Meemaa 100402 / Meemaa Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100505 / Ringid 100505 / Ringid Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100101 / Tagasi kodus 100101 / Tagasi kodus Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100306 / Kuninga tähestik 100306 / Kuninga tähestik Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 101502 / Barakah kohtub Barakah'ga 101502 / Barakah kohtub Barakah'ga Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100201 / Lusikas 100201 / Lusikas Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 101304 / Unistades Californiast 101304 / Unistades Californiast Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 101204 / Nägemiseni, mu poeg 101204 / Nägemiseni, mu poeg Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 100403 / Uuele ringile 100403 / Uuele ringile Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100903 / Homme oleme vabad 100903 / Homme oleme vabad Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100506 / Saksa keele tund 100506 / Saksa keele tund Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100307 / Halb mesi 100307 / Halb mesi Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 101104 / Sitapead. Teooria 101104 / Sitapead. Teooria Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 101503 / Põlev maa 101503 / Põlev maa Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100102 / Kuldsed hääled 100102 / Kuldsed hääled Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100202 / Perekond 100202 / Perekond Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100404 / Lara 100404 / Lara Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 101504 / Theeb 101504 / Theeb Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 101105 / Tagaotsitav 101105 / Tagaotsitav Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 100601 / Ükssarvik 100601 / Ükssarvik Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100904 / Rüüstatud 100904 / Rüüstatud Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 101205 / Noa maa 101205 / Noa maa Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 101606 / Armunud narrike 101606 / Armunud narrike Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100301 / Oleg 100301 / Oleg Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100507 / Südamed ja kondid 100507 / Südamed ja kondid Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100103 / Laura Durandi veider tagaajamine 100103 / Laura Durandi veider tagaajamine Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 100203 / Suparna - naine teiselt planeedilt 100203 / Suparna - naine teiselt planeedilt Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 111601 / Euroopa linnulennult 111601 / Euroopa linnulennult Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110306 / Küljejoon 110306 / Küljejoon Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 111303 / Pidusöök 111303 / Pidusöök Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 110405 / Piimasõda 110405 / Piimasõda Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110101 / Vastupidi 110101 / Vastupidi Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110201 / Mañanita 110201 / Mañanita Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110902 / Tantsi minuga 110902 / Tantsi minuga Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110504 / Kuldsed kahekümnendad 110504 / Kuldsed kahekümnendad Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 111101 / Suur poeesia 111101 / Suur poeesia Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 110301 / Nähtamatu 110301 / Nähtamatu Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 111002 / Salajane haigla 111002 / Salajane haigla Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 111502 / Reetur 111502 / Reetur Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110406 / Hullumaja 110406 / Hullumaja Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 111204 / Uuele ringile 111204 / Uuele ringile Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 110505 / Mässajatel pole paradiisi asja 110505 / Mässajatel pole paradiisi asja Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110903 / Supernoova 110903 / Supernoova Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110602 / Pimestatud 110602 / Pimestatud Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110102 / Pime palgamõrvar 110102 / Pime palgamõrvar Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110202 / Cat Sticks. Kuidas ma ennast pilve tõmbasin 110202 / Cat Sticks. Kuidas ma ennast pilve tõmbasin Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110302 / Praasnik 110302 / Praasnik Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 111102 / Varjuhunt 111102 / Varjuhunt Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 111503 / Koera surm 111503 / Koera surm Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 110407 / Pärast südaööd 110407 / Pärast südaööd Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 111205 / Nüüd on kõik 111205 / Nüüd on kõik Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 120506 / Pisiasjad 120506 / Pisiasjad Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 121201 / Üks ja ainus Aurora 121201 / Üks ja ainus Aurora Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Välja müüdud 120101 / Patt 120101 / Patt Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti Välja müüdud
Osta 120904 / Lillede nimed 120904 / Lillede nimed Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 121601 / Kus sa oled, Aadam? 121601 / Kus sa oled, Aadam? Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 122801 / Laineid tehes: kinoheli kunst 122801 / Laineid tehes: kinoheli kunst Arvo Pärdi Keskus, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120505 / Ei midagi peent 120505 / Ei midagi peent Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120701 / Kõnekeskus 120701 / Kõnekeskus Coca-Cola Plaza, Saal 2, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 121502 / Trijya - Taevased raadiused 121502 / Trijya - Taevased raadiused Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120201 / Animus Animalis ehk lugu inimestest, loomadest, asjadest 120201 / Animus Animalis ehk lugu inimestest, loomadest, asjadest Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120305 / Kosmosekoerad 120305 / Kosmosekoerad Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120405 / Vene spliin 120405 / Vene spliin Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 121202 / Sa sured kahekümneselt 121202 / Sa sured kahekümneselt Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 121002 / Ajanihked 121002 / Ajanihked Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 121103 / Voog 121103 / Voog Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 120905 / Liikuda liikumatult 120905 / Liikuda liikumatult Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120203 / Mõrtsukkuninganna 120203 / Mõrtsukkuninganna Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 121303 / Iraagi odüsseia 121303 / Iraagi odüsseia Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 121503 / Udusse mattunud 121503 / Udusse mattunud Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120501 / Tõde ja õigus 120501 / Tõde ja õigus Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120102 / Summutatud hääl 120102 / Summutatud hääl Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120603 / Head ajad 120603 / Head ajad Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 120406 / Erand 120406 / Erand Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 121203 / Paeluss 121203 / Paeluss Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 130201 / iHuman 130201 / iHuman Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 130505 / Pajupuu 130505 / Pajupuu Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 130905 / Iisak 130905 / Iisak Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 131301 / Kokka, kepi, killi 131301 / Kokka, kepi, killi Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 130101 / Kadunud lootoseõis 130101 / Kadunud lootoseõis Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 130404 / Atlantis 130404 / Atlantis Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 131101 / Ema 131101 / Ema Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 130202 / Ükskord Kurbuse Mäel 130202 / Ükskord Kurbuse Mäel Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 131501 / Saksa keele tund 131501 / Saksa keele tund Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 130301 / Teisel pool vaikust 130301 / Teisel pool vaikust Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 131204 / Epideemia 131204 / Epideemia Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 130506 / Bagdadi varjud 130506 / Bagdadi varjud Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 130906 / Finky 130906 / Finky Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 130102 / Lendav Tsirkus 130102 / Lendav Tsirkus Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 131102 / Pelikani veri 131102 / Pelikani veri Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 130405 / Armasta mind õrnalt 130405 / Armasta mind õrnalt Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 130601 / Mañanita 130601 / Mañanita Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 131502 / Mossad! 131502 / Mossad! Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 130302 / Skandinaavia vaikus 130302 / Skandinaavia vaikus Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 131205 / Tantsi minuga 131205 / Tantsi minuga Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 141501 / Kosmosekoerad 141501 / Kosmosekoerad Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140504 / Homme oleme vabad 140504 / Homme oleme vabad Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 141103 / Kes sinu tegi? 141103 / Kes sinu tegi? Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 141601 / Imeline naine 141601 / Imeline naine Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140305 / Kuldsed kahekümnendad 140305 / Kuldsed kahekümnendad Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140101 / Kõige külmem mäng 140101 / Kõige külmem mäng Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 141301 / Iisak 141301 / Iisak Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 140201 / Turva 140201 / Turva Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140902 / Lorni, igavene veenusk 140902 / Lorni, igavene veenusk Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 141502 / Kirsiõied ja deemonid 141502 / Kirsiõied ja deemonid Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140505 / Põhjamaa pulss 140505 / Põhjamaa pulss Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 141602 / Malpaso 141602 / Malpaso Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140301 / Surematu 140301 / Surematu Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 141104 / Petrooleum 141104 / Petrooleum Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 141204 / Finky 141204 / Finky Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 141302 / Lillede nimed 141302 / Lillede nimed Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 140102 / Läbi musta klaasi 140102 / Läbi musta klaasi Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140903 / Otsija 140903 / Otsija Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140202 / Taustanäitlejad 140202 / Taustanäitlejad Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140603 / Udusse mattunud 140603 / Udusse mattunud Coca-Cola Plaza, Saal 9, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140406 / Musklimehed 140406 / Musklimehed Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 141603 / Suparna - naine teiselt planeedilt 141603 / Suparna - naine teiselt planeedilt Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140306 / Halb mesi 140306 / Halb mesi Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 141503 / Laura Durandi veider tagaajamine 141503 / Laura Durandi veider tagaajamine Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 140506 / Pime palgamõrvar 140506 / Pime palgamõrvar Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 141105 / Ilma suuta tüdruk 141105 / Ilma suuta tüdruk Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 141303 / Trijya - Taevased raadiused 141303 / Trijya - Taevased raadiused Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 141205 / Mässajatel pole paradiisi asja 141205 / Mässajatel pole paradiisi asja Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 150304 / Mark Soosaar: Kihnu eri 150304 / Mark Soosaar: Kihnu eri Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 150403 / Petrooleum 150403 / Petrooleum Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 150503 / Andrei Tarkovski. Film kui palve 150503 / Andrei Tarkovski. Film kui palve Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 151501 / Marionett 151501 / Marionett Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 150201 / Perekond 150201 / Perekond Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 151601 / Lorni, igavene veenusk 151601 / Lorni, igavene veenusk Kino Artis, Saal 2, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 150101 / Kalel (15) 150101 / Kalel (15) Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 150901 / Looritatud 150901 / Looritatud Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 151301 / Matriarh 151301 / Matriarh Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 151102 / Taevas on roosa 151102 / Taevas on roosa Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 150404 / Lause lõpp 150404 / Lause lõpp Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 150305 / Kihnu lapsed 150305 / Kihnu lapsed Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 150202 / Cat Sticks. Kuidas ma ennast pilve tõmbasin 150202 / Cat Sticks. Kuidas ma ennast pilve tõmbasin Coca-Cola Plaza, Saal 4 LUXE, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne
Osta 151204 / Mustlaskuninganna 151204 / Mustlaskuninganna Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 6.50 - 9.00 Populaarne
Osta 151502 / Fiela laps 151502 / Fiela laps Kino Artis, Saal 1, Eesti 6.50 - 8.00 Populaarne