Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

The Ultimate Tribute to QUEEN kontsendile on müüki tulnud LISAPILETID!

The Ultimate Tribute to QUEEN kontsendile on müüki tulnud LISAPILETID! Kiirusta saada parimad kohad! Tee endale ja oma sõbrale suurepärase jõulukingituse! The Ultimate Tribute to QUEEN kontsert toimub 9. jaanuaril 2020 Alexela Kontserdimajas.

Marek Sadama ja Tõnu Laikre kontsert 'Novembri lood'

Marek Sadam ja Tõnu Laikre musitseerivad koos juba aastaid.  ​​​​​​​ Kontserträndudega on nende kava kasvanud järjest mitmekihilisemaks ja saavutanud nauditava meisterlikkuse.

Müügil on lisapiletid Vene Riikliku Vivaldi Orkestri kontserdile Tallinnas!

Venemaa Riiklik Akadeemiline Antonio Vivaldi orkester Rahvakunstniku Svetlana Bezrodnaja juhtimisel! Programm „Šampanjavaht“

inBoiler esineb Laitse Graniitvillas aastalõpukontserdiga

Ansambel inBoiler annab meeleoluka aastalõpukontserdi „Ma olen tõesti nõnda lahke“ Laitse Graniitvillas 27. detsembril kl 19.00.

SOODUSKAMPAANIA: 05.11-01.12.19 kõik hinnad 15% soodsamad (hinnad süsteemis on juba soodustusega)

16. mail 2020 toimub Tallinnas ALEXELA Kontserdimajas suurepärane kontsert, kuhu on oodatud kõik Elton Johni austajad. Mõned tribuutmuusikud sarnanevad oma iidoliga välimuse, mõned hääle poolest. Paul Bacon sir Elton Johnina ühendab endas need mõlemad! Pange silmad kinni ja te ei usu oma kõrvu, tehke silmad lahti ja te ei usu ka oma silmi! Elton Johniga sarnasemat tribuutmuusikut pole lihtsalt võimalik leida.

Kadrioru kunstimuuseum kutsub peresid osa saama tõeliselt muinasjutulisest ja säravast lasteballist barokklossis! Lapsi vanuses 6‒11 koos perega ootab põnev tantsutund, mängud, balletietendus ja ball. Kõik see toimub 12. ja 14. detsembril kauni elava muusika saatel. Külalisi ootame pidulikes või ajaloohõngulistes rõivastes, parima kostüümi eest eriauhind!

Kadrioru kunstimuuseum kutsub peresid osa saama tõeliselt muinasjutulisest ja säravast lasteballist barokklossis! Lapsi vanuses 6‒11 koos perega ootab põnev tantsutund, mängud, balletietendus ja ball. Kõik see toimub 12. ja 14. detsembril kauni elava muusika saatel. Külalisi ootame pidulikes või ajaloohõngulistes rõivastes, parima kostüümi eest eriauhind!

Eriekskursioon „Neitsi Maarja. Ühe naise lugu läbi meistriteoste“

Keskaegse miljööga Niguliste muuseum ootab külastajaid detsembris osalema õhtustel eriekskursioonidel „Neitsi Maarja. Ühe naise lugu läbi meistriteoste”. Ekskursioon tutvustab Neitsi Maarja lugu läbi kesk- ja varauusaegsete kunstiteoste näitusel „Neitsi Maarja. Naine, ema, kuninganna“ ja püsiekspositsioonis. Uhkelt kaunistatud Niguliste jõulukuuse juures algava ekskursiooni lõpetuseks on kõigile osalejatele väike kingitus. Kohtade arv on piiratud.

Jassi Zahharov ja C-Jam tähistavad jõule ühise kontserdituuriga

Detsembris suunduvad jõulutuurile „Valged jõulud koos“ Jassi Zahharov ning C-Jam koos Mikk Kaasikuga.  2019. aasta on mõlemal artistil pidulikult möödunud – Jassi tähistas sel aastal oma 65. juubelit ning C-Jamil täitus 15. tegutsemisaasta. Nüüd on aeg aasta kokku võtta ja end pühade meeleollu viia

Marek Sadam ja Sadamasild esmakordselt jõululukontsertidega kirikutes.

Kolm Jaani kirikut, kolm südamlikku ja kordumatut pühadekontserti. Marek Sadam ja Sadamasild pole veel kunagi varem olnud väikesel kontsertrännul jõuluajal Eestimaa kirikutes.

Nüüd müügil Gregoriani 20. juubelishow piletid rõdule

25. veebruaril astub Alexela Kontserdimajas lavale oma 20. juubelit grandioosse maailmaturneega tähistav Gregorian.  Nad on esinenud kokku 2,6 miljonile inimesele, andnud 2900 showd, külastanud 31 riiki - Gregorian on vaieldamatult üks Saksamaa edukamaid artiste. Gregorian, kes on Eestis varemgi esinenud ja saanud siin erakordse vastuvõtu osaliseks, segab oma muusikas kirikliku gregoriaani laulustiili ja populaarsed hitid täiuslikuks showks.

Ukraina poptäht Ivan Dorn esineb Eestis 12. märtsil

Järgmise aasta 12. märtsil esineb klubis CatHouse karismaatiline Ukraina poptäht Ivan Dorn, kelle muusika on oskuslik mikstuur house’st, popist, jazzist, funkist, hip-hopist ja soulist. Piletid kontserdile tulevad müügile laupäeval 2. novembril kell 10.00

Vene Teatri  jõuluetenduste sooduspakkumine 2=3 kehtib 15. novembrini

Vene Teatri isadepäeva soodustus 2=3 annab võimaluse soodsalt ja rahulikult planeerida detsembrikuu teatrikülastusi. Lapsi ootab iga etenduse lõpus Jõuluvana ning loomulikult saab iga laps kaasa kingituse. Toredast jõulumeeleolust saavad aga osa ka isad-emad.

Festivali Jazzkaar 2020 peaesinejad on avalikud!

17.-26. aprillini toimuval Jazzkaarel rõõmustavad jazzisõpru Grammydega pärjatud Ameerika staarid – vokaaljazzi legend Dee Dee Bridgewater, uue generatsiooni suunalooja Cécile McLorin Salvant, kitarrigeenius Marc Ribot bändiga Ceramic Dog, Skandinaavia maagiline supergrupp Rymden ja jazzvokalistide tähistaevasse tõusnud prantslanna Cyrille Aimée.

Apollo teatri hittlavastus 'Mehed' on loetud korrad laval tagasi

Publiku palaval soovil tulevad „Mehed” vaid kolmel korral taas Apollo lavalaudadele tagasi. 2018 aasta absoluutne menuk teatrilaval tõi saali üle 15 000 vaataja. Sel korral näeb “Mehi” veel 9. 16. ja 21. novembril Apollo Kino Ülemiste tuliuues Teatrisaalis.

Noorkuu & Maltiste jõulukontserdid

Noorkuu & Maltiste jõulukontserdid toimuvad 1-22. detsembrini üle Eesti. Laval 3 põlvkonda - vokaalansambel Noorkuu, Mait, Jakko, Mikko ja Loore Maltis, Marlen Meumers ja Arabella-Desirѐ Kahro.

Estonian Voices - Eesti parima vokaalansambli pühadekontserdid!

Eesti Muusikaauhindadel käesoleval aastal parimaks jazzansambliks nimetatud ning vaieldamatult Eesti vokaalansamblite lipulaevaks tituleeritud Estonian Voices annab sellel aastal kontserte jõuluaja tähistamiseks üle terve Eesti.  Nende repertuaar sisaldab jõululaulude paremikku omas originaalses mahlas, lisaks kõlab kontserdil ka ansambli pühadehõnguline omalooming. 

Festival Jazzkaar 2020 piletid on nüüd müügil!

Suur kevadine jazzipidu! 17.-26. aprillini toimuval Jazzkaarel rõõmustavad jazzisõpru Grammydega pärjatud Ameerika staarid – vokaaljazzi legend Dee Dee Bridgewater, uue generatsiooni suunalooja Cécile McLorin Salvant, kitarrigeenius Marc Ribot bändiga Ceramic Dog ning Skandinaavia maagiline supergrupp Rymden ja jazzvokalistide tähistaevasse tõusnud prantslanna Cyrille Aimée.

Saara Pius, Stig Rästa ja Victor Crone pühadetuur 'Jõulutähed'

Selle aasta jõulude säravaimad tähed Saara Pius, Stig Rästa ja Victor Crone annavad ühised pühadekontserdid 20.-30. detsembrini üle Eesti!

Liis Lemsalu ja Koit Toome suunduvad ühisele jõuluturneele

Selle aasta detsembris ühendavad jõud kaks armastatud lauljat Liis Lemsalu ja Koit Toome, et tuua lavadele imekaunid ühised jõulukontserdid.

LUDOVICO EINAUDI esitleb Tallinnas uut stuudioprojekti

17. märtsil esineb Alexela Kontserdimajas maailma üks tunnustatumaid pianiste ja heliloojaid LUDOVICO EINAUDI. Eelseisva turnee raames tutvustab Itaalia muusik oma uut suurejoonelist stuudioprojekti. 

LENNY KRAVITZ esineb üle kümne aasta Eestis

Laupäeval, 6. juunil esineb Saku Suurhallis laulja, helilooja, multiinstrumentalist, produtsent, näitleja, stiiliikoon ja mitmekordne Grammy auhinna võitja LENNY KRAVITZ. Muusiku uus kontserttuur “Here To Love Tour 2020” on järg kaks aastat kestnud maailmaturneele stuudioalbumi “Raise Vibrations” toetuseks. Suve alguses kõlavad Tallinnas Kravitzi tuntuimad palad. 

Lauri Saatpalu, Marko Matvere ja Jaan Söödi meeleolukad aastalõpukontserdid „Mehed ei rutta“

Detsembri teises pooles suunduvad ühisele tuurile andekad ja armastatud meeslauljad ja laululoojad Lauri Saatpalu, Marko Matvere ja Jaan Sööt. Kokku antakse 5 kontserti üle Eesti.

Kauaoodatud JP Cooper esineb Eestis 23. mail

Laupäeval, 23. mail esineb Tallinnas klubis Rock Café Inglise laulja ja hiti "Perfect Strangers" üks autoritest JP Cooper. Piletid kontserdile tulevad müügile 25. oktoobril kell 10.00

Les Bohemes toob pühadeaega hispaania temperamenti!

Armastatud Hispaania tenorite ansambel Les Bohemes esineb Eestis nelja kontserdiga Tartus, Tallinnas, Laitses ja Pärnus.

Endla Teatri Suures saalis esietendub ajalooline komöödia ''Pidusöök''

23. oktoobril esietendub Endla Teatri Suures saalis ajalooline komöödia „Pidusöök“, mille autorid ja lavastajad on Kinoteater (Henrik Kalmet, Paavo Piik, Paul Piik). Lavastuses mängivad Sepo Seeman, Märt Avandi, Ago Anderson, Sander Rebane, Sten Karpov, Meelis Rämmeld ja Carmen Mikiver.

PÖFF müüb soodsa hinnaga pileteid

Pimedate Ööde filmifestivali seanssidele saab alates tänasest osta erakordselt soodsa hinnaga pileteid – ainult viie euro eest.

X Ambassadors 14. märtsil Eestis!

Järgmise aasta 14. märtsil annab Eestis esmakordselt kontserdi üks omanäolisema kõlapildiga rock-gruppe – X Ambassadors. USA päritolu X Ambassadorsi nimetas mainekas Rolling Stone kui “bombastic rock” ning bänd on edetabelites ilma teinud lugudega "Home" (kaastegevad ka Machine Gun Kelly ja Bebe Rexha), "Renegades", "Child" ja paljud teised. Piletid müügil alaes 18. oktoobrist!

Jaak Joala & Georg Otsa laulude õhtu lisakontserdid müügil!

Jaak Joala & Georg Otsa laulude õhtu lisakontserdid müügil! Kuus unustamatut kontserti, mis on pühendatud kahe eestlaste jaoks väga olulise laulja Georg Otsa ja Jaak Joala mälestuseks. Georg Otsal täitub järgmise aasta 21. märtsil 100. sünniaastapäev. Jaak Joala oleks järgmise aasta 26. juunil saanud 70.

Tõnis Mägi aastalõpu autorikontserdid 'PÜHENDUS'

Sooduspiletid on saadaval kuni 5.11.2019 k.a. Tõnis Mägi võtab aasta kokku autorikontsertidega Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Laval on lisaks Tõnisele ka Liisi Koikson, Karl-Erik Taukar, Mihkel Mälgand, Ain Agan ja Estraadiraadio.

Modern Fox tähistab juubelit koos The Swingersi ja Bel-Etage orkestriga „Sajandi swingigalal“!

Modern Foxil täitub sel sügisel 35 aastat tegutsemist. Sel puhul kutsub ansambel  koos solistide Artur Raidmetsa ja Mart Sanderiga kõiki huvilisi suurele swingigalale, kus esinevad ka The Swingers ja Bel-Etage orkester Mart Sanderi juhendamisel!

Orelipoiss läheb Soome ja kutsub Sepi Kumpulaineni külla!

Orelipoisina tuntud laulev helilooja, poeet ja kitarrist Jaan Pehk ning põhjanaabrite huumorimuusika legend Sepi Kumpulainen annavad novembris neli ühist kontserti. Kontsertuur "Finest International Music Concert Tour Ever 2019" saab alguse 20. novembril Tamperest ning jõuab nelja päeva jooksul läbi Helsingi ja Tallinna Pärnusse. 

Täna esietendub Mart Kangro lavastus 'ENNEMINEVIK'

Täna, 14. oktoobril esietendub Kanuti Gildi SAALis Mart Kangro uus soololavastus 'ENNEMINEVIK'.  Lavastus kõneleb mäletamisest ja amneesiast, mis käivad alati käsikäes.

Teoteatri uuslavastus 'Mis nüüd mina' julgustab väärtustama iseennast

30. oktoobril esietendub Teoteatris (Vana-Kalamaja 9a, Tallinn) komöödia „Mis nüüd mina”.

Esmakordselt astuvad koos laval üles Eesti soul-muusika kuningas ehk King of Soul Kris Korner ja Muusikaline Matriarh Merike Susi

Kontserttuur algas 27. septembril Keila-Joa Lossis ja lõpeb 15.novembril Sargvere Mõisas. Vahepeale jäävad Villa-Ammende, Ravila Mõis, Vihula Mõis, Alatskivi Loss, Kuremaa Loss, Uuemõisa Mõis, Narva Linnus, Sangaste Loss, Mooste Mõis, Olustvere Mõis, Kernu Mõis, Saka Mõis ja Hiiu-Suuremõisa Loss.

Haapsalu Itaalia Muusika Festivalil annab suurejoonelise vabaõhukontserdi legendaarne Umberto Tozzi

Itaalia üks armastatuim laulja ja laulukirjutaja Umberto Tozzi esineb Haapsalus 6. juunil. Erikülalisena saabub kontserditurneega “Viva La Vita” Haapsallu Itaalia popooperi fenomen The Italian Tenors.

Ameerika rokkbänd STEEL PANTHER esineb jaanuaris Tallinnas

Laupäeval, 18. jaanuaril esineb Tallinna Kultuurikatlas ansambel STEEL PANTHER. Kontsert leiab aset bändi uue turnee “Heavy Metal Rules Tour” raames. Erikülalisena astub üles Wayward Sons (UK).

Galakontserdid „Kummardus Jaak Joalale“ koos ansambliga Radar!

Novembris on Jaak Joala muusika austajad oodatud suurtele galakontsertidele, kus legendaarse laulja lugusid esitavad Koit Toome, Valter Soosalu, Ivo Linna ja Jassi Zahharov koos ansambliga Radar!

Publikuni tuuakse lugu kirest, armastusest ja HIV-st

7. novembril rullub lahti Apollo Kino Ülemiste Teatrisaalis lavastaja Peep Maasiku ja autor Mihkel Seederi uuslavastus “KIHK”. TEMUFI uues lavastuses on peaosades Pääru Oja ja Kristi Kimmel.

HELP! The Beatles Tribute 'Suur aastavahetuse kontsert'

Saa osa erakordsest The Beatlesi tribüütbändi show’st! 

Maailma populaarseim ABBA show jõuab aasta lõpus Tallinnasse

Veidi pärast jõule, 28. detsembril, täidab maailma populaarseim ABBA show nimega “The Music of ABBA” Saku Suurhalli legendaarse Rootsi bändi lugude ja atmosfääriga. Bänd esines Eestis ka viis aastat tagasi ning toona käis kontserdil üle 5000 inimese. Piletid ABBA Arrival kontserdile on müügil Piletilevis.

3 meest, naine ja kontsert - Nele-Liis, Lauri Liiv, Märt Avandi

Humoorikas kontsert-etendus 'Kolm meest, naine ja kontsert' tuleb jälle, kus armastatud näitleja Märt Avandi teeb rännaku läbi Eesti luuleklassika ja laulutekstide ärkamisajast kuni tänapäevani välja, lastes kõlada pärlitel, mille on loonud meie elavad, aga ka juba lahkunud poeedid ja parimad laulutekstide autorid.

ABBA Goldi aastavahetuse kontsertidel müügil lisakohad!

Nüüd on võimalus soetada pilet lisakohtadele ABBA Goldi õhtustele kontsertidele 27. detsembril Vanemuise kontserdimajas ja 28. detsembril Pärnu kontserdimajas!

Apollo uues Teatrisaalis esietendub sel sügisel Gerda Kordemetsa lavastus 'Püksid maha!'

Anthony McCarteni ja Stephen Sinclairi komöödia  „Ladies Night“  põhjal loodud lavastus jõuab nüüd ka Gerda Kordemetsale omases mahlakas ja hoogsas võtmes publiku ette. 

Elina Nechayeva astub detsembris lavadele oma esimese suurema pühadeturneega

Eesti särav ooperitäht Elina Nechayeva astub selle aasta detsembris lavalaudadele enda esmakordse üleriigilise pühadeturneega.

Ugala avab suurlavastusega teatri 100. hooaja

Ugala teater avab laupäeval, 14. septembril oma 100. hooaja teatri väärikale vanusele pühendatud lavastusega „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“, mida mängitakse vaid Viljandis Ugala teatri suures saalis, kasutades selleks ära pea kõik lavatehnilised võimalused.

Lõõtsavägilased JUBA 5! sünnipäevakontserdid

Väikestest lõõtsapoistest on sirgunud kenad ja viksid noorhärrad. On kogutud palju uhkeid tiitleid ja auhindu erinevatelt festivalidelt ja simmanitelt. 

ABBA Goldi aastavahetuse lisakontserdid nüüd müügis!

Rahvusvaheliselt tuntud ABBA Goldi kontsertidel taaselustub legendaarse poppansambli ABBA muusika ja lavashow ning publik saab oma silmaga näha ja tunda ehedat emotsiooni ABBA muusikast.

Stand-up teater POINT ja Tõnis Niinemets toovad publiku ette kolmanda ühise lavatöö, grow-up comedy 'The Kid'

3. oktoobril esietenduv The Kid on POINTI värske ja teravalt humoorikas stand-up show meie rollidest lapsevanematena, lastena ja inimestena tänases maailmas.

Eesti Laul 2020 / FINAAL

Eesti Laul 2020 on aasta võimsaim ja tähtsaim kodumaise muusika sündmus. Rohkelt head muusikat, meelelahutust ja põnevust! Tere tulemast melu keskpunkti sellest osa saama!

RICHARD MARX – A SOLO ACOUSTIC EVENING

Ameerika superstaar Richard Marx esineb esmakordselt Eestis, andes 9. märtsil Alexela Kontserdimajas akustilise soolokontserdi, mis on ühtlasi tema Euroopa turnee avalöök. Kontserdil tulevad esitusele kõik tema hitid, sealhulgas „Right Here Waiting“, „Endless Summer Nights“, „Hazard“, „Don’t Mean Nothing“, „Angelia“, „Now and Forever“ ja paljud teised.

Kevade saabumisega esineb Tallinnas BRYAN ADAMS

Reedel, 6. märtsil esineb Saku Suurhallis rokiromantik BRYAN ADAMS. Juba seitsmendat korda Eestit väisav Kanada laulja, laulukirjutaja, produtsent ja filantroop toob Tallinnasse oma uue turnee “Shine A Light” show, mille raames kõlavad lisaks uue albumi paladele traditsiooniliselt ka kõik suurimad Adamsi hitid. 

Müügil on lisapiletid Vene Riikliku Vivaldi Orkestri kontserdile Tallinnas!

Venemaa Riiklik Akadeemiline Antonio Vivaldi orkester Rahvakunstniku Svetlana Bezrodnaja juhtimisel! Programm „Šampanjavaht“

QUEEN´i tribuutbänd  - Majesty Suurbritanniast

9. jaanuaril 2020. aastal astub  Alexela kontserdimaja laval üles QUEEN´i tribuutbänd  - Majesty Suurbritanniast. Majesty on Euroopa juhtiv QUEEN´i tribuutbänd, mis toob lavale kogu selle maagia ja energia, mille poolest olid QUEEN´i kultuslikud showd omal ajal tuntud.

RAMMSTEINi Tallinna kontserdi piletid on nüüd müügil!

21. juulil 2020 esineb Tallinna Lauluväljakul sakslaste au ja uhkus RAMMSTEIN. Uue albumiga võimsa comebacki teinud Saksa industriaalroki lipulaev naaseb maarjamaale staadioniturnee “European Stadium Tour 2020” raames. 

BRIT FLOYD annab Tallinnas kolmetunnise kontserdi

19. novembril esineb taas Alexela Kontserdimajas Inglismaa ansambel Brit Floyd, kelle live-esinemisi peetakse tänapäeval maailma parimaks Pink Floydi loomingule pühendatud tribuutshowdeks. Seekord tullakse Tallinnasse kultusalbumi “The Wall” 40. juubelile pühendatud kolmetunnise showga. 

Belka ja strelka. Vallatu pereke.

Vallatu pereke - see on Reks, Dina, Bublik, samuti nende vanemad. Kutsikad on iseloomult erinevad. Vanim, Reks on tark,tagasihoidlik ja häbelik. Bublik on intrigant ja huligaan ning püüab kõiges iseseisev olla.

GREGORIAN World Tour 2020

Gregorian esineb 20. juubeli maailmatuuri raames 25. veebruaril Tallinnas 

Grammy’ga auhinnatud Kurt Elling toob Jõulujazzile tõelise jõulutunde

Festivali Jõulujazz 2019 peaesineja on kaheteistkümnele Grammy auhinnale nomineeritud tundeline Ameerika jazzlaulja Kurt Elling, kes esineb koos oma bändiga 10. detsembril Alexela Kontserdimajas. Piletid on müügil alates 12. juunist. 

Juri Šatunovi suurejooneline konsert Tallinnas

12. jaanuaril astub Alexela Kontserdimajas publiku ette Vene estraadilegend Juri Šatunov! Palavalt armastatud laulud ning uued muusikapalad kõlavad kontserdil pealkirjaga „Ära vaiki“ («Не молчи»), mis annab publikule võimaluse sukelduda siirust, romantikat ning esimese armastuse võlumaagiat täis maailma. 

Kuuba muusika legend Pasión de Buena Vista esineb 26. veebruaril Eestis

Järgmise aasta 26. veebruaril astub Alexela Kontserdimajas publiku ette kolmekümneviies riigis 900 showd andnud Pasión de Buena Vista. 

Venemaa riiklik filharmooniaorkester esineb Tallinnas

30. novembril esineb Estonia Kontserdisaalis Venemaa riiklik filharmooniaorkester, mida juhatab maailmas tuntud muusik, viiuldaja ja dirigent Vladimir Spivakov.

Popdiiva ANNE VESKI tähistab sünnipäeva piduliku soolokontserdiga

Reedel, 28. veebruaril tähistab suure piduliku kontserdiga Alexela Kontserdimajas oma sünnipäeva eestimaalaste poolt palavalt armastatud lauljanna, kodumaa suurimaks staariks nimetatud ANNE VESKI. Popdiiva lubab üllatusi nii repertuaari valiku kui ka enda ansambli laiendatud koosseisu näol. 

OMD ESINEB 40. JUUBELITUURI RAAMES TALLINNAS

30. jaanuaril 2020 esineb Alexela Kontserdimajas elektroonilise muusika tipptegija Orchestral Manoeuvres In The Dark (OMD). Tallinnas tähistavad Inglise muusikud karjääri 40. juubelit. Kava kannab nime “Souvenir. OMD 40 Years - Greatest Hits”.

SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER naaseb uue kavaga Eestisse

2020. aasta jaanuaris esineb taas Eestis Viinist pärit Schönbrunni lossi orkester aasta esimese päeva teleülekandest tuntud kavaga. Seekord annab maailmakuulus orkester Eestis kaks kontserti – 9. jaanuaril Vanemuise Kontserdimajas ning 10. jaanuaril Alexela Kontserdimajas. 

Venemaa Riiklik Akadeemiline Vivaldi orkester

18.01.2020 „Alexela“ Kontserdimaja, Tallinn 19.01.2020 Jõhvi Kontserdimaja, Jõhvi 20.01.2020 „Vanemuise“ Kontserdimaja, Tartu

Venemaa ühe parima nüüdisteatri etendus 'SHOW VIHMAS IV. Ainult naistele' Tallinnas

21. detsembril hakkab Tallinna Vene Kultuurikeskuses päriselt vihma ladistama ning sajus rullub vaatajate silme ees lahti Peterburi tantsuteatri „Искушение“ / „Ahvatlus“ jalustrabav show.

Uus kogupere show 'BURATINO JÄÄL' paneb tuntud muinasjututegelased uiskudele

Vaid kiirematele esimesed 100 piletit ainult 19€

Ülemaailmselt tuntud Itaalia tenor ALESSANDRO SAFINA

Alessandro Safina esitleb vaatajatele uut programmi, mis hõlmab maailmakuulsaid klassikalisi hitte ja laulja uusi lugusid. Kontserti saadab suur sümfooniaorkester. Lisaks uutele lugudele lubab kuulus ooperi- ja estraadilaulja esitada ka talle kuulsuse toonud armastatud hitte.

PÖFFi noorte- ja lastefilmide festivali Just Film piletimüük on avatud!


 

19. Just Filmi programmi linateostes tutvustame tänavu selliseid lapsi ja noori, kes võtavad vastutuse, astuvad ebaõigluse vastu ning hoolivad sellest, milline on inimkonna tulevik. Just Filmi rahvusvaheline noortefilmide programm rändab üle kogu maailma ning on leidnud üles need kõige olulisemad teemad, mida peab käsitlema. Nende filmide kangelased ei ole alati supervõimetega, kuid süda on neil õige koha peal. Olgu siis elumured nii suured kui tahes, meeles tuleb pidada, et pärast tagasilööke läheb kõik jälle ülesmäge. Noorte ja mässumeelsete hinges pole ruumi allaandmisele ega põhimõtetes kohta loobumisele. Kõik need kompromissitud võitlused ja suured emotsioonid rulluvad lahti Just Filmi kinoekraanidel.

Samuti linastuvad vaatajatele juba tuttavaks saanud lapse õiguste programm, Teadus360º ning DOC@JUST. Viimases kahes linastub valik filme noortest, kes muretsevad meie planeedi tuleviku pärast ning oma tegutsemisega on võtnud eesmärgiks midagi muuta. Lapse õiguste programm saab tänavu juba üheksa-aastaseks ning näitab kogu oma ilus ja valus laste ning noorte muresid ja rõõme. Just Filmil on  programm ka kõige pisematele filmivaatajatele – lasteprogrammis leidub filme ja seiklusi kogu perele. Paljud filmid on mudilastele mõeldes dubleeritud ka eesti keelde.

Just Film teeb sügava kummarduse ka Edgar Valterile, kes oleks tänavu tähistanud oma üheksakümnendat sünnipäeva ning kes on illustreerinud ja kirjutanud õige palju Eesti laste lemmikraamatuid, alustades “Pokuraamatust”, lõpetades “Sipsiku” ja “Kunksmooriga”. Just Film kutsub kõiki filmisõpru kinno seiklema, sest valida on enam kui 50 filmi seast ning festival kestab kokku lausa 17 päeva.

Just Filmi festivali juht Mikk Granström ütleb selleaastase programmi kohta tabavalt: "Suurepärane, mitmekesine, temaatiliselt ja geograafiliselt lai programm, mis inspireerib, kurvastab, rõõmustab ning avardab vaataja mõttemaailma!"

Uuendusena on sel aastal võimalik soetada ka Just Filmi passi, mis sisaldab endas 10 piletit Just Filmi seanssidele.

Kogu Just Filmi programmiga on võimalik tutvuda kodulehelwww.justfilm.ee ning pileteid saab osta kõikidest Piletilevi müügikohtadest üle Eesti ning internetist aadressil www.piletilevi.ee


Kohtumiseni kinos!
Noorte- ja lastefilmide festival Just Film
Välja müüdud 010501 / Apelsinide lõhn 010501 / Apelsinide lõhn Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti Välja müüdud
Osta 010502 / Perfektne 10 010502 / Perfektne 10 Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Välja müüdud 011101 / FoMo 011101 / FoMo Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti Välja müüdud
Osta 011201 / Segane mõrd 011201 / Segane mõrd Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 010503 / Veera maagiline elu 010503 / Veera maagiline elu Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 011102 / Sinu kord! 011102 / Sinu kord! Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 010101 / Metsa boyz 010101 / Metsa boyz Coca-Cola Plaza, iSense Saal, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 010401 / Inimloomus 010401 / Inimloomus Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 011103 / Ringi ääres 011103 / Ringi ääres Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 021101 / TKKG - Detektiivibüroo 021101 / TKKG - Detektiivibüroo Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 021201 / Rocca muudab maailma 021201 / Rocca muudab maailma Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 021102 / Kabaddi 021102 / Kabaddi Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 021202 / Aafrika unelm 021202 / Aafrika unelm Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 021001 / Antigone 021001 / Antigone Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 020502 / See ei ole igavene 020502 / See ei ole igavene Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 021103 / Katie 021103 / Katie Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 021203 / Mängu muutes 021203 / Mängu muutes Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 020503 / Lil' Buck 020503 / Lil' Buck Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 021002 / Sellest elust 021002 / Sellest elust Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 021104 / Agulilinnukesed 021104 / Agulilinnukesed Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 031201 / Alfons Zitterbacke 031201 / Alfons Zitterbacke Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 031101 / Laevake 031101 / Laevake Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 031001 / Tormipoiss 031001 / Tormipoiss Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 031202 / Häkker 031202 / Häkker Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 031102 / John Denver Trending 031102 / John Denver Trending Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 031002 / Minu vanaisa on tulnukas 031002 / Minu vanaisa on tulnukas Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 031203 / Armastuse hirm 031203 / Armastuse hirm Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Välja müüdud 030701 / Pikim laine 030701 / Pikim laine Coca-Cola Plaza, Saal 2, Eesti Välja müüdud
Osta 031103 / Sihitu 031103 / Sihitu Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 040901 / Watson 040901 / Watson Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Välja müüdud 041201 / Koloonia 041201 / Koloonia Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti Välja müüdud
Osta 040501 / Tagasi! 040501 / Tagasi! Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 040902 / Lõuajoon 040902 / Lõuajoon Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 041202 / Kõik minu emale 041202 / Kõik minu emale Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 040502 / Ma olen vaba 040502 / Ma olen vaba Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 040903 / Agulilinnukesed 040903 / Agulilinnukesed Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 041203 / Cleo 041203 / Cleo Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 041101 / Talvemaa 041101 / Talvemaa Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 050901 / Rita ja krokodill 050901 / Rita ja krokodill Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 050902 / Aafrika unelm 050902 / Aafrika unelm Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 051001 / Laevake 051001 / Laevake Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 051101 / Karud armastavad mind 051101 / Karud armastavad mind Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 051201 / Liblikaefekt 051201 / Liblikaefekt Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 050903 / Süsteemi error 050903 / Süsteemi error Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 051102 / See ei ole igavene 051102 / See ei ole igavene Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 051002 / Sellest elust 051002 / Sellest elust Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 051202 / Armastuse hirm 051202 / Armastuse hirm Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 051203 / Ringi ääres 051203 / Ringi ääres Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 060901 / Võlur 060901 / Võlur Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 060401 / Bobot 060401 / Bobot Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Välja müüdud 060902 / Inimloomus 060902 / Inimloomus Kino Sõprus, Tallinn, Eesti Välja müüdud
Osta 061101 / Kuradile kuulsus! 061101 / Kuradile kuulsus! Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Välja müüdud 060402 / Koloonia 060402 / Koloonia Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti Välja müüdud
Osta 061102 / Ajarändaja Cleo 061102 / Ajarändaja Cleo Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 060903 / John Denver Trending 060903 / John Denver Trending Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 060403 / Segane mõrd 060403 / Segane mõrd Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Välja müüdud 061103 / Süsteemi error 061103 / Süsteemi error Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti Välja müüdud
Osta 070901 / Rita ja krokodill 070901 / Rita ja krokodill Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 070902 / Binti 070902 / Binti Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 071101 / FoMo 071101 / FoMo Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 070502 / Minu vend jahib dinosauruseid 070502 / Minu vend jahib dinosauruseid Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 070903 / Watson 070903 / Watson Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 071102 / Võlur 071102 / Võlur Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Välja müüdud 070402 / Ma olen vaba 070402 / Ma olen vaba Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti Välja müüdud
Osta 070501 / Pikim laine 070501 / Pikim laine Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 080401 / Laevake 080401 / Laevake Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 080901 / Viimane valge 080901 / Viimane valge Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 081001 / Ruuduline Ninja 081001 / Ruuduline Ninja Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 080402 / Binti 080402 / Binti Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 080902 / Liiga kaugel 080902 / Liiga kaugel Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 081002 / Minu vend jahib dinosauruseid 081002 / Minu vend jahib dinosauruseid Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 081101 / Kuradile kuulsus! 081101 / Kuradile kuulsus! Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 081201 / Kõik minu emale 081201 / Kõik minu emale Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 080903 / Katie 080903 / Katie Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 081102 / Talvemaa 081102 / Talvemaa Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 081003 / Metsa boyz 081003 / Metsa boyz Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 091301 / Naksitrallid 091301 / Naksitrallid Apollo Kino Solaris, Saal 5, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 091001 / Tormipoiss 091001 / Tormipoiss Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 090301 / Ajarändaja Cleo 090301 / Ajarändaja Cleo Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 091201 / Minu vanaisa on tulnukas 091201 / Minu vanaisa on tulnukas Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 091102 / Kristuse ihu 091102 / Kristuse ihu Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 091202 / Mängu muutes 091202 / Mängu muutes Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 091002 / Lil' Buck 091002 / Lil' Buck Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 091103 / Veera maagiline elu 091103 / Veera maagiline elu Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 091203 / Perfektne 10 091203 / Perfektne 10 Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 101101 / Kabaddi 101101 / Kabaddi Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 101201 / Karud armastavad mind 101201 / Karud armastavad mind Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 100901 / TKKG - Detektiivibüroo 100901 / TKKG - Detektiivibüroo Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 101202 / Liiga kaugel 101202 / Liiga kaugel Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 101102 / Minu erakordne suvi Tessiga 101102 / Minu erakordne suvi Tessiga Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 101103 / Ringi ääres 101103 / Ringi ääres Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 101001 / Sellest elust 101001 / Sellest elust Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 111001 / Ma olen vaba 111001 / Ma olen vaba Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 111201 / Rocca muudab maailma 111201 / Rocca muudab maailma Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 112401 / Ruuduline Ninja 112401 / Ruuduline Ninja Filmimuuseum, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 110401 / Kuulus detektiiv Sherlock Holmes: Suur põgenemine 110401 / Kuulus detektiiv Sherlock Holmes: Suur põgenemine Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 110402 / Armastuse hirm 110402 / Armastuse hirm Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 110901 / Lõuajoon 110901 / Lõuajoon Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 111202 / Antigone 111202 / Antigone Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 111203 / John Denver Trending 111203 / John Denver Trending Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 120901 / Rita ja krokodill 120901 / Rita ja krokodill Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 120401 / Kabaddi 120401 / Kabaddi Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 120902 / Ajarändaja Cleo 120902 / Ajarändaja Cleo Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 122401 / Minu vanaisa on tulnukas 122401 / Minu vanaisa on tulnukas Filmimuuseum, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 120402 / Agulilinnukesed 120402 / Agulilinnukesed Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 120903 / Minu erakordne suvi Tessiga 120903 / Minu erakordne suvi Tessiga Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 121001 / Bobot 121001 / Bobot Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 121101 / Cleo 121101 / Cleo Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 120403 / See ei ole igavene 120403 / See ei ole igavene Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 120301 / Tagasi! 120301 / Tagasi! Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 121102 / FoMo 121102 / FoMo Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 130901 / Rita ja krokodill 130901 / Rita ja krokodill Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 130902 / Liblikaefekt 130902 / Liblikaefekt Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 132401 / Häkker 132401 / Häkker Filmimuuseum, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 130401 / Süsteemi error 130401 / Süsteemi error Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 130903 / Ma olen vaba 130903 / Ma olen vaba Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 131201 / Alfons Zitterbacke 131201 / Alfons Zitterbacke Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 130904 / Viimane valge 130904 / Viimane valge Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 130402 / Minu vend jahib dinosauruseid 130402 / Minu vend jahib dinosauruseid Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 131202 / Apelsinide lõhn 131202 / Apelsinide lõhn Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 131002 / Tormipoiss 131002 / Tormipoiss Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 131203 / Sihitu 131203 / Sihitu Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 141002 / Liblikaefekt 141002 / Liblikaefekt Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 141101 / Sinu kord! 141101 / Sinu kord! Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 142401 / Rocca muudab maailma 142401 / Rocca muudab maailma Filmimuuseum, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 141201 / Häkker 141201 / Häkker Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 140401 / Veera maagiline elu 140401 / Veera maagiline elu Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 141102 / Inimloomus 141102 / Inimloomus Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 140901 / Kuradile kuulsus! 140901 / Kuradile kuulsus! Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 141202 / Perfektne 10 141202 / Perfektne 10 Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 140402 / Cleo 140402 / Cleo Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 141001 / Metsa boyz 141001 / Metsa boyz Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 141203 / Watson 141203 / Watson Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 140403 / Lil' Buck 140403 / Lil' Buck Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 150401 / Alfons Zitterbacke 150401 / Alfons Zitterbacke Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 151201 / Liiga kaugel 151201 / Liiga kaugel Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 151001 / Minu erakordne suvi Tessiga 151001 / Minu erakordne suvi Tessiga Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Välja müüdud 151101 / Segane mõrd 151101 / Segane mõrd Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti Välja müüdud
Osta 150402 / Sinu kord! 150402 / Sinu kord! Coca-Cola Plaza, Saal 7, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 151202 / Katie 151202 / Katie Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 151002 / Antigone 151002 / Antigone Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 151203 / Pikim laine 151203 / Pikim laine Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 161101 / TKKG - Detektiivibüroo 161101 / TKKG - Detektiivibüroo Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 161201 / Karud armastavad mind 161201 / Karud armastavad mind Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 160501 / Bobot 160501 / Bobot Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 160301 / Kõik minu emale 160301 / Kõik minu emale Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 161202 / Viimane valge 161202 / Viimane valge Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 160502 / Mängu muutes 160502 / Mängu muutes Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 161203 / Sihitu 161203 / Sihitu Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 160302 / Tagasi! 160302 / Tagasi! Coca-Cola Plaza, Saal 6, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 171101 / Ruuduline Ninja 171101 / Ruuduline Ninja Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 171201 / Liblikaefekt 171201 / Liblikaefekt Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 171102 / Kuulus detektiiv Sherlock Holmes: Suur põgenemine 171102 / Kuulus detektiiv Sherlock Holmes: Suur põgenemine Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 170501 / Binti 170501 / Binti Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 171202 / Võlur 171202 / Võlur Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 171103 / Koloonia 171103 / Koloonia Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 170502 / Aafrika unelm 170502 / Aafrika unelm Coca-Cola Plaza, Saal 8, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 171203 / Apelsinide lõhn 171203 / Apelsinide lõhn Apollo Kino Solaris, Saal 4, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne
Osta 171104 / Talvemaa 171104 / Talvemaa Apollo Kino Solaris, Saal 3, Eesti 4.50 - 6.00 Populaarne