По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

4* Hotell ja restoran LErmitage KINKEKAART

49.00 - 115.00
Müügil 4* Hotell L’Ermitage "Naudi lõõgastavaid saunamõnusid privaatsaunas!" kinkekaart väärtusega 63 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 12 kuud.

4* Hotell L’Ermitage ahvatleb külalisi asukohaga Tallinna kesklinnas otse vanalinna külje all, kesklinna kõige rohelisemas ja rahulikumas piirkonnas. Kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel on vanalinna süda – Raekoja plats.
2004. aastal avatud Hotell L`Ermitage on modernse arhitektuuri ja detailideni läbi mõeldud kaasaegse sisustusega. Hoone paistab silma oma ainulaadse vasest fassaadiga ning on pärjatud arhitektuuripreemiaga.
2014. aastaks läbis hotell täieliku uuenduskuuri ning juurdeehitusega lisandusid 31 uut äri- ja superiorklassi tuba, kaasaegne konverentsiruum ning uus restoran. Hotellis on kokku 122 numbrituba, kust avaneb suurepärane vaade Hirvepargile ja Toompeale või ajaloolisele Kassisaba asumile.

Pakett 4-le sisaldab: 
  • 3 tundi privaatsauna ning lõõgastava mullivanni kasutamist ning saunalinasid.
  • Imemaitsvat suupistevalikut 4-le: soolalõhe suupisted, singirullid köögiviljadega, taipärane broilerifilee-amps, rostbiifirullid salsaga, küüslauguleivad juustuga. Lisandiks apelsin, tomat, marineeritud kurk.
Kontakt:
Hotel L’Ermitage OÜ  
Toompuiestee 19, Tallinn 10137
Tel. +372 699 6400
E-post: reservations@lermitagehotel.eeСайт мероприятия: http://www.lermitagehotel.ee

Описание событияСкрыть описание
События
Мероприятия не были найдены
Купить Hotell L'Ermitage Lõõgastav saunapakett koos suupistevalikuga Hotell L'Ermitage Lõõgastav saunapakett koos suupistevalikuga 63.00
Купить Hotell L'Ermitage Romantikapakett koos õhtusöögiga Hotell L'Ermitage Romantikapakett koos õhtusöögiga 115.00
Купить Puhkus kahele saunaga superior-toas hotellis L'Ermitage Puhkus kahele saunaga superior-toas hotellis L'Ermitage 111.00
Купить Romantiline õhtusöök restoranis L'Ermitage Romantiline õhtusöök restoranis L'Ermitage 49.00
Загрузка...
Перезагрузить